• ClicHome® Albania & KosovaMake your future
  • Vila Eco AmbassadorVila e pare ekologjike ne Shqiperi!
  • Paxton Albania - Pure Italian DesignSisteme Arredimi - Fluoshop, Coco, Plasmatruss, Paxton Modular, Fluowall, Speedtruss, Xelo, Elio
  • SUPER OFERTE - Duplex me QeraDuplex Luksoz me Qera te "Kodra e Diellit"
  • Kompleksi JonianApartamente Luksoze - Uji i Ftohtë Vlorë

Perzgjedhur nga lista e njoftimeve

  • Kerkim
  • Kerkim i shpejt
Kerko

shembuj:
apartament me qera Tirane
bli shtepi Durres
shes apartament Emri i agjensise

Kendi im

Aktualitet

BE-NATIVE STUDIO presanton: Fluowall System

BE-NATIVE STUDIO presanton: - Fluowall është një sistem modular inovativ i përshtatshëm për të krijuar ndarje ambjentesh, ndarës strukturash e shumë aplikime të tjera.

Lexo me shume

Kriza në Slloveni,qeveria kursen dhe për kutitë e votimit.

TV Scan

Kutitë e votimit prej plastike transparente, që përdoren në Slloveni për procesin zgjedhor në të gjithë nivelet, për shkak të kostove të larta nuk do të përdoren më dhe do të zëvendësohen nga kuti prej kartoni.

Lexo me shume

Monitorimi elektronik i Gjyqtarëve, ul korrupsionin.

TV Scan

Shkaku  kryesor i korrupsionit në vend, është mosmonitorimi i sistemit gjyqsor.

Lexo me shume

Pacolli:Bashkimi kombëtar fillon nga ekonomia.

TV Scan

Bashkimi kombëtar mes Shqipërisë dhe Kosovës nis nga ekonomia dhe rritja e marrëdhënieve tregtare mes dy vendeve.

Lexo me shume

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint