Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Çmimi: 400,00

Informacione bazë

Çmimi:
400,00 
Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20190316ITT69
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i ndërtimit:
2010
Viti i rinovimit:
2010
Sipërfaqja:
110,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, ADSL
Të tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

ID : 240101110

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Islam Alla. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 110 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar.
Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint