Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Çmimi: 550,00

Informacione bazë

Çmimi:
550,00 
Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20190316K9D76
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i ndërtimit:
2004
Viti i rinovimit:
2004
Sipërfaqja:
80,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, sistem ngrohje, Citofon, ISDN
Të tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Garazhd , Parkim

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 10

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

ID : 273102080

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Karburantit. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, parkim te perfshire ne cmim. 
Cmimi 550 Euro/muaj.

Tirana Real Estate
Rruga Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: WhatsApp / Viber  00355672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate.al@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 85,00
Çmimi: 400,00 € për muaj

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint