Ndertese pushimesh shtepi pushimi Kragujevac , Kragujevac, Šumaričko jezero, Çmimi: 40.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
40.000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
PO202041VJ
Lloji i objektit:
ndertese pushimesh
Tipi:
shtepi pushimi
Shteti:
Srbija
Zona:
Kragujevac , Kragujevac, Šumaričko jezero
Zona e detajuar:
jezero
Sipërfaqja:
60,00 m²
Tokë:
760,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, , , telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Të tjera:
Tarrace, Parkim, Me hipotek

Kontakti

Palma nekretnine
27. marta 19 (TC Radnički)
3400 Kragujevac
GSM:
381 34 334 33 99
Telefon:
381 34 334 339

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Ndertese pushimesh shtepi pushimi, Kragujevac	, Kragujevac, Šumaričko jezero (jezero)

1 nga 23

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Prodaje se vikendica u Kragujevcu - naselje Šumaričko jezero

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint