Shtepi e ndare Istarska županija , Marčana, Çmimi: 290.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
290.000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
iro-400
Lloji i objektit:
shtepi
Tipi:
e ndare
Shteti:
Croatia
Zona:
Istarska županija , Marčana
Viti i ndërtimit:
2017
Sipërfaqja:
200,00 m²
Tokë:
374,00 m²

Kontakti

AGRA plus j.d.o.o.
Labinske Republike 6b
5247 Umag, Finida
GSM:
+385 91 526 44 15

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Shtepi e ndare, Istarska županija	, Marčana

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

PULA-CENTER-ODLIČNA HIŠA Z VELIKIM POTENCIALOM

Šifra objekta: iro-400

Energijski razred:B

Kontakt: Renato Gavrilović, agra.umag@gmail.com, +385 91 526 4415
PULA-CENTAR-KUĆA SA VELIKIM POTENCIJALOM

Šifra objekta: iro-400

Energetska klasa: B

Kontakt: Renato Gavrilović, agra.umag@gmail.com, +385 91 526 4415
PULA-CENTER-AUSGEZEICHNETES HAUS MIT GROSSEM POTENTIAL

Immobilien ID: iro-400

Leistungsklasse: B

Kontakt: Renato Gavrilović, agra.umag@gmail.com, +385 91 526 4415
POLA-CENTRO-CASA CON GRANDE POTENZIALE

Codice immobile: iro-400

Classe energetica: B

Contatto: Renato Gavrilović, agra.umag@gmail.com, +385 91 526 4415
PULA-CITY CENTRE -EXCELLENT HOUSE WITH GREAT POTENTIAL

Custom ID: iro-400

Energy class: B

Contact: Renato Gavrilović, agra.umag@gmail.com, +385 91 526 4415

Njoftime të ngjashme

Shtepi e ndare Istarska županija , Labin, Labin

Shitje
Sipërfaqja: 190,00
Çmimi: 150.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint