Apartament apartament Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 800,00 € / m² (~ 45.600,00 €)

Informacione baze

Cmimi:
800,00 € / m² (~ 45.600,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20100903RQTU9
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndertimit:
2010
Kati:
4.
Siperfaqja:
57,00 m²
Pajisje:
gaz, Citofon, telefon, TV kabllor
Te tjera:
Oborr, Ballkon, Tarrace, Sallon, Ashensor , Garazhd , Parkim i mbuluar, Parkim

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament, Vlore, Vlorë, Vlore

1 nga 6

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Kompleksi rezidencial Golden Rezidenc nje mundsi e Art qe sduhet humbur.

Perbehet nga 3 objekte me 4 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh parkim nentoksor dhe pishin e hapur.Infrastuktur moderne dhe kualitet i lart urban.Vendodhje me te mire ne qytet pozicionuar ne koder Uji i Ftohte pamje piktoreske nga Karaburuni Sazani dhe Qyteti i Vlores.
Projekti eshte ne faz prenontimesh dhe ofron mundsi kreditimi pa kolateral deri ne 60% mundsi pagese me keste.
Ne kete projekt disponoim per shitje katin e tret me nje sip totale prej 647 m2 i cili eshte i mare me klering dhe ofrohet per shitje me cmim me te ulet nga cmimet e zones.
Apartamentet jane 1+1 2+1 3+1 dhe garsonier me sip ne varsi te kerkeses.
Cmimi per apartamentet me pamje nga deti 850 euro/m2 per pagesat kesh mbi 60% te vleres cmimet behen 800 euro/m2
Cmimi per apartamente me pamje nga Mali 800 euro
Oferta zgjat deri ne fund te Vjeshtes.

Share


Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore (Transballkanike)

Shitje
Siperfaqja: 72,00
Cmimi: 100,00 € / m² (~ 7.200,00 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Apartament studio Vlore, Vlorë (Uji i Ftoht)

Shitje
Siperfaqja: 58,00
Cmimi: 58.000,00

Apartament studio Vlore, Vlorë (Uji i Ftoht)

Shitje
Siperfaqja: 45,00
Cmimi: 40.500,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint