Toke per ndertim Vlore, Vlorë, Orikum, Çmimi: 120,00 € / m² (~ 240.000,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
120,00 € / m² (~ 240.000,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20100903YF7B9
Tipi i objektit:
toke
Tipi:
per ndertim
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Orikum
Zona e detajuar:
Toke ne Radhim
Sipërfaqja:
2.000,00 m²

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dërgo
Toke per ndertim, Vlore, Vlorë, Orikum (Toke ne Radhim)

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Toke me siperfaqe 2000 m2.Ndodhet buz rruges vetem 15 metra nga deti,Zone me plan urbanistik e perfunduar.Perparsi ndertime elitare turistike.Cmimi 120 euro/m2.

info@ireaproperty.com

Share


Njoftime të ngjashme

Toke per ndertim Vlore, Sarandë, Sarande

Shitje
Sipërfaqja: 2.000,00
Çmimi: 120,00 € / m² (~ 240.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint