Apartament apartament me 3 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 580,00 € / m² (~ 49.880,00 €)

Informacione baze

Cmimi:
580,00 € / m² (~ 49.880,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20100904A84F6
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndertimit:
2009
Siperfaqja:
86,00 m²

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 3 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore

1 nga 6

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Apartamente 2+1 me siperaqe 118 m2 kati i 8.Perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon 2 Tualete dhe ballkon i madhe me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri 100 metra nga deti pran Akademis se Marines

Share


Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore (Transballkanike)

Shitje
Siperfaqja: 72,00
Cmimi: 100,00 € / m² (~ 7.200,00 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Apartament apartament me 2 dhoma + bufe Vlore, Vlorë, Vlore (Qender)

Shitje
Siperfaqja: 97,43
Cmimi: 111,00 € / m² (~ 10.814,73 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore

Shitje
Siperfaqja: 91,00
Cmimi: 700,00 € / m² (~ 63.700,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint