Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Cmimi: 300,00

Informacione baze

Cmimi:
300,00 
Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20100907S5PE4
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Siperfaqja:
80,00 m²
Pajisje:
Citofon, TV kabllor
Te tjera:
Ballkon

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 8

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 dhom gjumi Sallon Guzhin Ballkon Garderob me sip 85 m2 kati i 5 ndodhet prane Universitietit New York.
Cmimi 300 euro/muaj

Share


Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint