Toke per ndertim Vlore, Vlorë, Orikum, Çmimi: 150,00 € / m² (~ 525.000,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
150,00 € / m² (~ 525.000,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20100910IAFM4
Lloji i objektit:
toke
Tipi:
per ndertim
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Orikum
Sipërfaqja:
3.500,00 m²
Tokë:
3.500,00 m²

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Toke per ndertim, Vlore, Vlorë, Orikum

1 nga 2

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Toke me siperfaqe 3 500 m2.Dokumentacion i plot Hipotekor.Ndodhet perball vendit e quajtur Bojo 100 metra nga rruga nacionale Vlore-Sarande 150 metra nga bregu i detit.Shum pran Portit turistik te Jahteve.Zone me plan Urbanistik te studiuar me perparsi turizmin Elitar.Shume e pershtatshme per ndertime Turistike si Fshatra Turistike Komplekse Hotele etj.
Cmimi 150 euro

Share


Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint