Apartament apartament me 2 dhoma Vlore, Vlorë, Cmimi: 42.000,00 39 600,00

Informacione baze

Cmimi:
42.000,00 39 600,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20101005OSLD9
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë
Siperfaqja:
67,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon, ADSL, TV kabllor

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2 dhoma, Vlore, Vlorë

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Shiten dy Apartament eme siperfaqe 67 m2.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 te nje pallat te ri ne zonen e Ujit te Ftohe prane Hotel Delfini.Apartamentet jane te mobiluar dhe me Certifikat Pronsie.Cmimi 600 euro per m2

Share


Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore (Transballkanike)

Shitje
Siperfaqja: 72,00
Cmimi: 100,00 € / m² (~ 7.200,00 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Apartament studio Vlore, Vlorë (Uji i Ftoht)

Shitje
Siperfaqja: 58,00
Cmimi: 58.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint