Apartament apartament me 3 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 85.000,00

Informacione baze

Cmimi:
85.000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20110110ERB7U
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Zona e detajuar:
Uji i Ftoht
Viti i ndertimit:
2010
Siperfaqja:
118,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon, telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 3 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore (Uji i Ftoht)

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Apartament me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 6 prane Akademis se Marines 100 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete + ballkone me pamje te pjeseshme nga deti si dhe sallon me guzhin me te gjitha paisjet Elektro-Shtepiake AC.Cmimi 85 000 euro

Share


Njoftime te ngjashme

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint