Apartament apartament me 3 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 320,00

Informacione baze

Cmimi:
320,00 
Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20110111GO3WE
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Zona e detajuar:
Uji i Ftoht
Siperfaqja:
0,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon, telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Parkim

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 3 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore (Uji i Ftoht)

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim


ShareShareShareShareShareShareShareShareShare


Apartament 2+1 tersisht i mobiluar.Perbehet nga Sallon Guzhin 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 100 metra nga deti pran Hotel Delfinit.

Share


Njoftime te ngjashme

Apartament dhome Vlore, Vlorë

Qera
Siperfaqja: 0,00
Cmimi: 150,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint