Apartament apartament me 2.5 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 50.000,00 45 000,00

Informacione baze

Cmimi:
50.000,00 45 000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
201102208I2KO
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2.5 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndertimit:
2004
Siperfaqja:
90,00 m²
Te tjera:
Ballkon, Ashensor

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore
Apartamente ne Vlore

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria
Apartamente ne Vlore - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 1 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 2 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 3 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 4 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 5 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 6 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 7 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore 8 - Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore

Pershkrim

Irea Property disonon per shitje nje Apartamente me siperfaqe 90 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon te shtruar me parket druri guzhin te kompletuar tualet me vask dhe 1 ballkon me pamje mbi bulevardin kryesor.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim tek kulla Aleksandria/Skel.Cmimi 45 000 euro.

Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma + bufe Vlore, Vlorë, Vlore (Qender)

Shitje
Siperfaqja: 97,43
Cmimi: 111,00 € / m² (~ 10.814,73 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore

Shitje
Siperfaqja: 91,00
Cmimi: 700,00 € / m² (~ 63.700,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint