Apartament apartament me 2.5 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Cmimi: 2.500,00 € / m² (~ 300.000,00 €)

Informacione baze

Cmimi:
2.500,00 € / m² (~ 300.000,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20110316N9Y96
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2.5 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Kati:
3.
Siperfaqja:
120,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, sistem ngrohje, Citofon, telefon, me teper se nje telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Me hipotek

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2.5 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 15

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Irea Property disponon per shitje nje Apartament me siperfaqe 120 m2 ne nje nga zonat me te preferuar ne Tirane.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,Sallon Guzhin,Tualet me vask,Ballkon. Apartamenti eshte plotsish i mobiluar dhe me Certifikat Pronsie(Hipotek)Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat ne rrugen Ismail Qemali ne qender te bllokut,fal pozicionit dhe vendodhjes apartamenti munde te perdoret dhe per ambejnte biznesi.

Cmimi 2 500 euro/m2 I diskutushem.

Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 117,00
Cmimi: 950,00 € / m² (~ 111.150,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint