Apartament 1.5 apartament me dhoma Vlore, Vlorë, Cmimi: 200,00

Informacione baze

Cmimi:
200,00 
Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20110316TOONE
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
1.5 apartament me dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë
Siperfaqja:
70,00 m²
Pajisje:
Citofon, TV kabllor
Te tjera:
Ballkon, Sallon

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament 1.5 apartament me dhoma, Vlore, Vlorë

1 nga 7

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon Sallon Guzhin Korridor dhe 1 Tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka kapacitet deri ne 4 persona.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri mbi Bar Piazza ne qender te Skeles.

Njoftime te ngjashme

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint