Apartament studio Vlore, Vlorë, Cmimi: 40.500,00

Informacione baze

Cmimi:
40.500,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
8G
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
studio
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë
Zona e detajuar:
Uji i Ftoht
Viti i ndertimit:
2011
Kati:
1.
Siperfaqja:
45,00 m²
Pajisje:
Citofon, ADSL, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Ashensor

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament studio, Vlore, Vlorë (Uji i Ftoht)

1 nga 7

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Seaside Residence ofron Studio me siperfaqe qe fillon nga 45 m2 Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2 dhe 2+1 me siperfaqe 85 m2 per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores perball Plazhit e Ri dhe me pamje panoramike nga qyteti dhe gjui detar i Vlores

Njoftime te ngjashme

Apartament studio Vlore, Vlorë (Uji i Ftoht)

Shitje
Siperfaqja: 58,00
Cmimi: 58.000,00

Apartament dhome Vlore, Sarandë, Sarande

Shitje
Siperfaqja: 45,00
Cmimi: 22.500,00

Apartament apartament Vlore, Vlorë, Vlore (tek kalaja)

Shitje
Siperfaqja: 33,00
Cmimi: 1.250,00 € / m² (~ 41.250,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint