Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Orikum, Cmimi: 240,00

Informacione baze

Cmimi:
240,00 
Transaksioni:
Qera pushim
Kodi i njoftimit:
Prona2436
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me nje dhome
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Orikum
Zona e detajuar:
Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit dhe 1 km nga Porti i Jahteve.
Kati:
5.
Siperfaqja:
70,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon
Te tjera:
Oborr, Sallon, Parkim

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me nje dhome, Vlore, Vlorë, Orikum (Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit dhe 1 km nga Porti i Jahteve.)

1 nga 10

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Irea Property ofron apartament 1+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax. Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit dhe 1 km nga Porti i Jahteve. Apartamentet jane te perber nga nje dhome gjumi,sallon me kuzhin,ballkon dhe tualet. Dhomat e gjumit jane te mobiluara 1 krevat dopio dollap komodin etj. Salloni eshte i arreduar me dy divan te vilet sherbejn dhe si krevat Tv Kondicioner, kuzhin dhe tavolin ngrenje per 4 persona. Ne brendsi te residencen ndodhet nje pishin Bar dhe minimarket.

Cmimi fillon nga 210 euro/java per sezonin e ulet
Qershor 240 euro/Java
Korrik 280 euro/Java
Gusht 315 euro/Java

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint