Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Orikum, Cmimi: 140,00

Informacione baze

Cmimi:
140,00 
Transaksioni:
Qera pushim
Kodi i njoftimit:
20120610KMGYT
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me nje dhome
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Orikum
Viti i ndertimit:
2010
Kati:
2.
Siperfaqja:
70,00 m²
Data e hyrjes:
2012-06-01
Pajisje:
ajer i kondicionuar, Citofon, TV kabllor
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Parkim

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me nje dhome, Vlore, Vlorë, Orikum

1 nga 16

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Apartment Soleal is located in the center of Orikum in second floor of residence Soleal The town of Vlora is located 14 km north of the apartment. The beach of Orikum is located 2km north of the apartment.
Near the accommodation are some mini markets, bars, restaurant, the pharmacy and the bank.
Soleal apartment is located in the second floor of a new building with pool.
The apartment has a bedroom and a living room with kitchen.
It has a modern bathroom with shower and a balcony with street view. The bedroom is furnished for persons and in the living room there are one sofa beds, in total sleeps 4.
The kitchen is modernly furnished and fully equipped for five persons with a dinning table.
Apartament Soleal ndodhet ne qender te qytetit te Orikumit ne katin e 2 te residences Soleal Plazhi i Orikumit eshte 2 km larg Akomodimit.
Ne afersi te akomodimit ndodhet disa minimarkete qender shendetsore,bare dhe restorante.
Qyteti i Vlores eshte 14 km ne Veri te Orikumit.
Apartament Soleal ndodhet ne kati i 2 te nje pallati te rime pishint.
Apartameni ka nje dhome gjumi dhe sallon me guzhin.
Apartamenti ka ballkon me pamje nga rruga dhe Tualet te paisur me dush.
Dhoma e gjumit eshte e mobiluar per 2 persona dhe ka nje krevat dopjo .
Salloni eshte i mobiluar me 1 divane-shtreter ,kuzhin dhe tavolin ngrenje per 5 persona.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint