Apartament apartament me 2.5 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 82.500,00

Informacione baze

Cmimi:
82.500,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20120830IUAPT
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2.5 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndertimit:
2008
Kati:
8.
Siperfaqja:
110,00 m²
Pajisje:
Citofon
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Me hipotek

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2.5 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore

1 nga 8

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Irea Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i Ftoht.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe dy ballkone me pamje te plot nga deti.Fal vendodhjes se ti vetem pak metra nga deti dhe nga qendra e Skeles,Vlore blerja e keti apartamenti eshte nje investime ideal,si per banim ashtu dhe per nje shtepi pushimi prane detit.

Siperfaqja 110 m2
Cmimi 750 euro/m2

Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma + bufe Vlore, Vlorë, Vlore (Qender)

Shitje
Siperfaqja: 97,43
Cmimi: 111,00 € / m² (~ 10.814,73 €)
Njoftimi privat Flo Real Estate, +355697342001,

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint