Apartament apartament me 2 dhoma Vlore, Vlorë, Vlore, Cmimi: 61.000,00 57 000,00

Informacione baze

Cmimi:
61.000,00 57 000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
201212298ZFE2
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndertimit:
2005
Kati:
4.
Siperfaqja:
0,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, sistem ngrohje, Citofon, telefon, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Parkim, Me hipotek

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2 dhoma, Vlore, Vlorë, Vlore

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint