Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Cmimi: 90,00

Informacione baze

Cmimi:
90,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20140204WMBJT
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i ndertimit:
2009
Siperfaqja:
125,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, telefon, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor , Me hipotek

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Tirane, shesim apartament 2+1 tek Liqeni Artificial. Apartament 2+1+dhome gatimi+2wc me siperfaqe 125 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, shitet vetem me k/bufe.
Cmimi 90.000 Euro.
_____________________________________________
Tirana, for sale Apartment 2+1 at Tirana Lake. The Apartment has 2 bedrooms+ 1 living room+kitchen+2bathrooms, with surface 125 sqm, paved in tile, located on a new building. The Apartment has regular documents of ownership.
Price 90.000 Euro.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 117,00
Cmimi: 950,00 € / m² (~ 111.150,00 €)

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 112,00
Cmimi: 800,00 € / m² (~ 89.600,00 €)

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 140,00
Cmimi: 1.200,00 € / m² (~ 168.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint