Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Çmimi: 950,00 € / m² (~ 111.150,00 €)

Informacione bazë

Çmimi:
950,00 € / m² (~ 111.150,00 €) 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20140212LNTZ3
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 3 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i ndërtimit:
2009
Sipërfaqja:
117,00 m²

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 3 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 2

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Riza Cerova. Apartament 3+1+2wc+bll, me siperfaqe 117 m2, ka mundesi te zgjedhjes se shtrimit te poshtem, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri.
Cmimi 950 Euro/m2.
_________________________________________ _________
Tirana, for sale Apartment 3+1 at Riza Cerova Street. Apartment with surface 117 sqm, located on 4-th floor of a new building. The apartment has 3 bedrooms, living room, 2 bathrooms and a balcony.
Price 950 Euro/sqm.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë

Shitje
Sipërfaqja: 119,00
Çmimi: 150.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë

Shitje
Sipërfaqja: 110,00
Çmimi: 100.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint