Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Çmimi: 116.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
116.000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20140217WGCIY
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Viti i ndërtimit:
2013
Sipërfaqja:
120,00 m²

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, shesim Apartment 2+1 tek Kopeshti Botanik, ne nje pallat te sapo perfunduar. Apartament 2+1+ 2WC+ 1 verande, me siperfaqe apartamenti 120 m2 dhe me siperfaqe verande 50 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te. Apartamenti shitet bosh, orientohet ne Jug.
Cmimi 116000 Euro.
__________________________________________________ _________

Tirana, for sale Apartment 2+1 at Tirana Lake. Apartment with surface 120 sqm and veranda with surface 50 sqm, paved in tiles, located on the 5-th floor of a new building. The Apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, 1 veranda, orientation South.
Price 116000 Euro.BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!


Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë

Shitje
Sipërfaqja: 119,00
Çmimi: 150.000,00

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë

Shitje
Sipërfaqja: 110,00
Çmimi: 100.000,00

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Sipërfaqja: 117,00
Çmimi: 950,00 € / m² (~ 111.150,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint