Apartament apartament me 2 dhoma Ljubljana, Center, Šiška, Çmimi: 137.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
137.000,00 
Transaksioni:
Kerko ne shitje
Kodi i njoftimit:
KS1574245936866
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Slovenia
Zona:
Ljubljana, Center, Šiška
Sipërfaqja:
43,00 m²

Kontakti

Vesna Špan
GSM:
031749371
Mreža nepremičnin d.o.o.
Cesta 24. junija 23
1231 LJUBLJANA-ČRNUČE
GSM:
041 669-086
Telefon:
01 5603050
Fax:
01 5603055

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Përshkrim

Njoftime të ngjashme

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint