Shtepi e ndare Ljubljana, Center, Çmimi: 600.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
600.000,00 
Transaksioni:
Kerko ne shitje
Kodi i njoftimit:
KH40053MJ
Lloji i objektit:
shtepi
Tipi:
e ndare
Shteti:
Slovenia
Zona:
Ljubljana, Center
Kati:
Nuk ka te dhëna
Sipërfaqja:
0,00 m²

Kontakti

Metka Junc
GSM:
+386 30 324 343
Telefon:
+386 1 28 00 860
STOJA TRADE d.o.o. 
Dolenjska cesta 242C
Telefon:
+386 1 280 08 60
Fax:
+386 1 280 08 61

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo

Përshkrim

Za tujo družino kupimo hišo v centru Ljubljane, Rožni dolini ali Bežigradu. Možnost tudi nakupa hiše, ki potrebuje nekoliko dela.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint