Shtepi e ndare Osrednjeslovenska, Domžale, Çmimi: 300.000,00

Informacione bazë

Çmimi:
300.000,00 
Transaksioni:
Kerko ne shitje
Kodi i njoftimit:
KH39603SV
Tipi i objektit:
shtepi
Tipi:
e ndare
Shteti:
Slovenia
Zona:
Osrednjeslovenska, Domžale
Kati:
Nuk ka te dhëna
Sipërfaqja:
0,00 m²

Kontakti

STOJA TRADE d.o.o. 
Dolenjska cesta 242C
Telefon:
+386 1 280 08 60
Fax:
+386 1 280 08 61

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dërgo

Përshkrim

Stranka kupi hišo v okolici Ljubljane.

Njoftime të ngjashme

Shtepi e ndare Osrednjeslovenska, Horjul, Ljubgojna

Kerko ne shitje
Sipërfaqja: 0,00
Çmimi: 200.000,00

Shtepi e ndare Osrednjeslovenska, Domžale, Domžale

Kerko ne shitje
Sipërfaqja: 0,00
Çmimi: 300.000,00

Shtepi e ndare Osrednjeslovenska, Trzin, Trzin

Kerko ne shitje
Sipërfaqja: 0,00
Çmimi: 300.000,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint