Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane, Cmimi: 75.000,00 65 000,00

Informacione baze

Cmimi:
75.000,00 65 000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
VIN9980
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me 2 dhoma
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Zona e detajuar:
Kodra e Diellit
Kati:
1.
Siperfaqja:
152,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, ngrohje qendrore, Citofon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Te tjera:
Ballkon, Tarrace, Sallon, Ashensor , Me hipotek

Planimetria e dhomave

Kodi hapesir materiali i dyshemese faktor
1 Dhoma e femijeve Parket 1,00 25,00

Kontakti

Vetemprona.com
Rr.”Abdyl Frasheri” Nr. 10, Shk. 1, Ap. 6, P.O. BOX 81
GSM:
+355 69 20 31900
Telefon:
+355 4 2 244 154

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo

- Lista e Çmimeve

Kodi Tipi Tipi siperfaqe m² Cmimi €
Apartament - apartament me 2 dhoma
VIN9980 apartament apartament me 2 dhoma 152,00 75.000,00 65 000,00 E lire
Apartament apartament me 2 dhoma, Tirane, Tiranë, Tirane (Kodra e Diellit)

1 nga 8

Imazhi para Imazhi tjeter
Galeria

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 me 2 banjo, verand, komplet i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe veranda 50 m2. Cmimi 79.000 euro i diskutueshem

Njoftime te ngjashme

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Kashar

Shitje
Siperfaqja: 146,00
Cmimi: 450,00 € / m² (~ 65.700,00 €)

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 155,00
Cmimi: 1.350,00 € / m² (~ 209.250,00 €)

Apartament apartament me 3 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Shitje
Siperfaqja: 140,00
Cmimi: 1.200,00 € / m² (~ 168.000,00 €)

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint