Apartament apartament me nje dhome Vlore, Vlorë, Vlore, Çmimi: 54.000,00 50 000,00

Informacione bazë

Çmimi:
54.000,00 50 000,00 
Transaksioni:
Shitje
Kodi i njoftimit:
20120902FOI5I
Lloji i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me nje dhome
Shteti:
Albania
Zona:
Vlore, Vlorë, Vlore
Viti i ndërtimit:
2010
Kati:
9.
Sipërfaqja:
0,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, sistem ngrohje, Citofon, telefon, me teper se nje telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Të tjera:
Ballkon, Tarrace, Sallon, Ashensor , Me hipotek

Kontakti

Irea Property
Blv. Vlore-Skel, Kulla Aleksandria kati II, Vlore, AL 033
GSM:
+355 69 2125 229
Telefon:
69 2125 229

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Apartament apartament me nje dhome, Vlore, Vlorë, Vlore

1 nga 9

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i hipotekuar dhe i mobiluar ne menyr moderne,te gjitha mobiliet jane te importuara nga Italia dhe arredimi i ti eshte bere me Arkitekt.Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta ne kemb nga disa prej qendrave te interesit ne Vlore si: Qendra Tregtare QTU,Universiteti,Pallati i Sportit,Pallati i Kultures,Muzeve etj.Ai ka akses te menjehershem ne bulevardin kryesor dhe ne shetitoren buz detit.

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint