- - Tirane, Tiranë, Tirane

Informacione bazë

Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20131108RK9QE
Lloji i objektit:
-
Tipi:
-
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Sipërfaqja:
57,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, telefon, ADSL, TV kabllor, Linje interneti

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
- -, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 4

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi. Apartament 1+1 +wc+bll , me siperfaqe 57 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e pare te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka k/bufe, orientohet ne Veri- Jug.
Cmimi 20000 Leke/muaj.
_______________________________________
Tirana, for rent Apartment 1+1 at Ali Demi Street. The apartment has 1 living room, 1 bedroom, bathroom and a balcony, with surface 57 sq m, is paved in tiles, located on the first floor of the building, no elevator. The apartment is has kitchen cupboard, orientation North-South.
Price 20000 Leke/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint