Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Informacione baze

Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
201311212HTNZ
Tipi i objektit:
komerciale
Tipi:
zyre
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Siperfaqja:
72,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, sistem ngrohje, telefon, Linje interneti

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dergo
Komerciale zyre, Tirane, Tiranë, Tirane

Pershkrim

Tirane, jap me qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambient me siperfaqe 72 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti ka sistem aspirim-kondicionim, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.
Cmimi 80000 Leke/muaj.
_________________________
Tirana, for rent Business Environment at Gjergj Fishta Boulevard. Environment with surface 72 sqm, is paved in tiles, located on ground floor of a new building. The environment has system aspiration-conditioning, appropriate for any kind of business.
Price 80000 Leke/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime te ngjashme

Komerciale zyre Tirane, Tiranë

Qera
Siperfaqja: 75,00
Cmimi: 500,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë

Qera
Siperfaqja: 62,00
Cmimi: 350,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Siperfaqja: 65,00
Cmimi: 350,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Siperfaqja: 65,00
Cmimi: 400,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint