Apartament apartament me nje dhome Tirane, Tiranë, Tirane

Informacione bazë

Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20131202W6SIN
Tipi i objektit:
apartament
Tipi:
apartament me nje dhome
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Sipërfaqja:
72,00 m²
Pajisje:
ajer i kondicionuar, gaz, ADSL, TV kabllor, Linje interneti
Të tjera:
Ballkon, Sallon, Ashensor

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dërgo
Apartament apartament me nje dhome, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 4

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Medresese. Apartament 1+1+1wc+1blk me siperfaqe 72 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 9 -te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pajisur me k/bufe, kondicioner dhe ka garazh personal.
Cmimi 30000 Leke/muaj.
_____________________________________
Tirana, for rent Apartment 1+1 at Dibra Street. Apartment with surface 72 sqm, has 1 living room, 1 bedroom, 1 bathroom and a balcony, paved in tiles, IX floor of a new building. The apartment is empty, AC, suitable for housing and offices.
Price 30000 Leke/month..

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Apartament apartament me 2 dhoma Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 85,00
Çmimi: 400,00 € për muaj

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint