Komerciale dyqan Tirane, Tiranë, Tirane

Informacione bazë

Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
201312036R6D8
Tipi i objektit:
komerciale
Tipi:
dyqan
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Sipërfaqja:
50,00 m²

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dergua!

Dërgo
Komerciale dyqan, Tirane, Tiranë, Tirane

Përshkrim

Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Kavajes, mbas Qytetit te Nxenesve. Dyqan me siperfaqe 50 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, mundesi reklamimi, nuk ka akses me rrugen kryesore.
Cmimi 40.000 Leke/muaj. I negociueshem.
______________________________________

Tirana, for rent Store at Kavaja Street. Store with surface 50 sqm, paved in tiles, located on the 1-st floor of a new building, advertising opportunity, no access to the main road.
Price 40.000 Leke/month. Negotiable .

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 47,00
Çmimi: 250,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë

Qera
Sipërfaqja: 62,00
Çmimi: 350,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 65,00
Çmimi: 350,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 65,00
Çmimi: 400,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint