Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Informacione bazë

Transaksioni:
Qera
Kodi i njoftimit:
20131205ZLI38
Lloji i objektit:
komerciale
Tipi:
zyre
Shteti:
Albania
Zona:
Tirane, Tiranë, Tirane
Sipërfaqja:
75,00 m²
Pajisje:
gaz, telefon, Linje interneti

Kontakti

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
GSM:
+355 67 20 53361, +355 68 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Dërgo pyetjen

E-maili u dërgua!

Dërgo
Komerciale zyre, Tirane, Tiranë, Tirane

1 nga 5

Imazhi para Imazhi tjetër
Galeria

Përshkrim

Tirane, jap me qira Ambjent Zyre ne Rr. Ismail Qemali, prane Piceri Era. Ambjent me siperfaqe 75 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet ne 2 zyra, 1 recepsion, 1 WC. Ambjenti ka hyrje te vecante, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 50.000 Leke/muaj.
_________________________________________ _________

Tirana, for rent Office Environment at Ismail Qemali Street, Bllok area. Environment with surface 75 sqm, paved in tiles, located on the 1-st floor of a building, no elevator. Environment has 2 offices, 1 reception, 1 bathroom, appropriate for any kind of business.
Price 50.000 Leke/month.

Tirana Real Estate
“Sami Frasheri” Street
Phone: 044809606 Mob: +355 67 20 53 361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Njoftime të ngjashme

Komerciale zyre Tirane, Tiranë

Qera
Sipërfaqja: 75,00
Çmimi: 500,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 90,00
Çmimi: 400,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë

Qera
Sipërfaqja: 62,00
Çmimi: 350,00

Komerciale zyre Tirane, Tiranë, Tirane

Qera
Sipërfaqja: 65,00
Çmimi: 350,00

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint