Ardeno - Ne mendojme per rehatine tuaj!

Rreth Nesh

ARDENO, Fabrikë për Përpunimin e Drurit dhe Mobilime, është lider në Shqipëri për prodhimin e karrigeve, tavolinave, parkete druri dhe mobiljeve të ndryshme.

Vetëm 2 km larg Tiranës, ajo është ndërtuar në një mjedis prej 8.000 m2 dhe krenohet me teknologjinë e saj të përparuar gjermane dhe italiane, e cila gjithmonë rinovohet me hapat e zhvillimit të teknologjisë. Ekspozita ARDENO, me një sipërfaqe prej 2.000 m2, ju jep mundësinë e shkëlqyer për të zgjedhur më të mirën për mobilimin total të shtëpisë, lokalit, hotelit, shkollës, çerdhes, kopshtit dhe mjediseve të tjera.


Në sajë të bashkëpunimit me firma të ndryshme në Itali, ku ARDENO eksporton materiale të ndryshme dhe në të njëjtën kohë, importon materiale gjysmë të gatshm, kompania ka sot të drejtën e prodhimit dhe të shitjes të 120 lloj karrigeve dhe 70 lloj tavolinave.

Me kapacitetin dhe potencialin që zotëron, ARDENO ka në çdo moment 20.000 karrige dhe 5.000 tavolina gjëndje për t'iu përgjigjur kërkesave të klientëve të saj.
Në prodhimet ARDENO do të gjeni modele dhe stilime moderne, klasike, barok dhe ekonomike.
Stafi i kualifikuar ia shton vlerat produkteve ARDENO të çertifikuara me Çertifikatën ISSO 9001-2008.

Gjithmonë jeni të mirëpritur tek ARDENO! Ne punojmë për rehatinë tuaj!

Tek Ardeno Sh.P.K. do të zbuloni atë që keni endërruar nga një prodhues modern mobiljesh: frymëzim, koleksion të balancuar, këshillim profesional dhe mbi gjithçka Cilësi të Lartë. Tek Ardeno Sh.P.K. mund të gjeni gjithë mobiljet për shtëpinë, zyrën, barin ose restorantin tuaj.

   

Kontakti

Autostrada Tiranë - Durrës km2
Tirana, Albania
Tel.: +355 4 240 7274
Fax. +355 4 240 7274
E-mail:
info@ardeno.com
E-mail:
ardeno1@hotmail.com
Web:
www.ardeno.com

Share

  • Kerkim
  • Kerkim i shpejt
Kerko

shembuj:
apartament me qera Tirane
bli shtepi Durres
shes apartament Emri i agjensise

Kendi im

Vetemprona.com

Prona dhe Agjenci Pronash ne nje vend

InfoPoint