Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

35 Numri i rezultateve

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 57.000,00 € 8.000.000,00 €
 • 65,00 m²
Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr.Kongresi i Manastirit, prane Spitalit te Femijeve. Apartament 2+1+1wc, me siperfaqe 65 m2,i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte shume i ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 50,00 €
 • 75,00 m²
Tirane, jap me qira Ambjent Zyre ne Rr. Ismail Qemali, prane Piceri Era. Ambjent me siperfaqe 75 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet ne 2 zyra, 1 recepsion, 1 WC. Ambjenti ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 50,00 €
 • 75,00 m²
Tirane, jap me qira Ambjent Zyre ne Rr. Ismail Qemali, prane Piceri Era. Ambjent me siperfaqe 75 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet ne 2 zyra, 1 recepsion, 1 WC. Ambjenti ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 0,00 € 70.000,00 €
 • 130,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr Dalip Topi prane Freskut. Dyqan + WC, me siperfaqe 130 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, nuk ka akses me rrugen kryesore. Cmimi 70.000 Leke/muaj. ______________________________________ Tirana, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 40.000,00 €
 • 50,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Kavajes, mbas Qytetit te Nxenesve. Dyqan me siperfaqe 50 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, mundesi reklamimi, nuk ka akses me rrugen kryesore. Cmimi 40.000 Leke/muaj. ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 30.000,00 €
 • 72,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Medresese. Apartament 1+1+1wc+1blk me siperfaqe 72 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 9 -te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pajisur me k/bufe, kondicioner ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 20.000,00 €
 • 22,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient Zyre ne Rr. Margarita Tutulani. Ambient zyre me siperfaqe 22 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka fasad xhami, nuk ka akses te drejt per drejt ne rrugen kryesore. Eshte ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 45.000,00 €
 • 105,00 m²
Tirane, jap me qira Magazine ne Rr. Ali Demi. Magazine me siperfaqe 105 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti organizohet ne nje hapsire te lire, wc, e pershtatshme per ushtrim aktiviteti. Cmimi ...

Apartament apartament me 4 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 50.000,00 €
 • 130,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 4+1 ne Rr. Don Bosko. Apartament 4+1+2Wc+bll+verande me siperfaqe 130 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatiekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 80.000,00 €
 • 72,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ambient me siperfaqe 72 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti ka sistem aspirim-kondicionim, i pershtatshem per ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 35.000,00 €
 • 96,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 3+1 ne Rr. Bardhok Biba. Apartament me siperfaqe 96 m2, eshte i shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, ...

- -

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 35.000,00 €
 • 42,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 42 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, ...

- -

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 20.000,00 €
 • 57,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi. Apartament 1+1 +wc+bll , me siperfaqe 57 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e pare te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka k/bufe, orientohet ne Veri- Jug. Cmimi ...

- -

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 20.000,00 €
 • 57,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Ali Demi. Apartament 1+1 +wc+bll , me siperfaqe 57 m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e pare te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka k/bufe, orientohet ne Veri- Jug. Cmimi ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 150.000,00 €
 • 600,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Ali Dem. Vile 3 kat me siperfaqe banimi 600 m2 dhe siperfaqe oborri 300 m2, eshte e shtruar me pllake. Kati i I-re eshte i organizuar ne 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 WC dhe palestra. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 3.500,00 € 4.000,00 €
 • 500,00 m²
 • 2.250,00 m²
Jepet me qera vile luksoze ne afersi te qendres tregtare TEG Vila e pare ekologjike shqiptare ne nivelet me te larta bashke kohore e projektuar nga arkitekt franceze. Vila ka disa nga paramentrat e meposhteme -Alarm -Sitem ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m² 1.800,00 € / m²
 • 120,00 m²
Ne zonen e Ish Bllokut ne rrugen Ismail Qemali shitet apartament 3+1, me 2 banjo me dritare, ne katin e 3. Pallati eshte ndertim i vitit 2000 i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje organizim mjaft komod dhe me nje siperfaqe te ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 € 1.000,00 €
 • 165,00 m²
Jepet apartament dubleks me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri buze rruges se Kavajes. Ai ka nje siperfaqe rreth 165 m2. Eshte i organizuar shume mire. Ne katin e pare eshte nje ambjent i tere pa ndarje, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 57.000,00 € 61.000,00 €
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 650,00 € 750,00 €
 • 120,00 m²
Jepet me qera ne Bulevardin Zog i Pare. 100 m nga Hotel Tirana Internatuinal, nje ambjent me siperfaqe 120 m2 i perbere nga 4 zyra. aneks funksional,banjo dhe nje ballkon i mbyllur me xham. Ambjenti eshte bosh (i pa mobiluar), ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 € 650,00 €
 • 130,00 m²
Jepet apartament 2+1 dublex me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne rezidencen me te qete, te bukur dhe te preferuar nga te gjithe, ne Rezidencen Kodra e Diellit. Ai ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe eshte i organizuar shume ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 € 54.000,00 €
Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 65.000,00 € 75.000,00 €
 • 152,00 m²
Shitet apartament 2+1 me 2 banjo, verand, komplet i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 102 m2 dhe veranda 50 m2. Cmimi 79.000 euro i diskutueshem

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 € 1.600,00 €
 • 130,00 m²
Jepet me qera apartament 2 + 1 tek ETC - European Trade Center, Bulevardi Bajram Curri. Apartamenti eshte luksoz dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka 2 banjo, 2 ballkone, 2 korridore. Dhoma e ndenjes dhe e ngrenjes ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 0,00 € 39.500,00 €
 • 54,00 m²

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 125.000,00 € 135.000,00 €
 • 42,00 m²
Shitet Bar-Kafe me Sip=45m2 me hipoteke plus ambjent i shfrytezueshem i kompletuar dhe me klientele te rregullt adresa RR.Panorama perballe Zyrave te Rregjistrimit te Pasurive te Paluajtshme dhe Drejtorise Rajonale Tatimore ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.600,00 € 2.000,00 €
 • 180,00 m²
Jepet me qera apartament dupleks i ndodhur ne zonen te Kodra e Diellit, shume afer kopshtit botanik dhe liqenit artificial. Apartamenti do te mobilohet ne menyre luksoze me nje arredim modern dhe bashkohor. Kati i pare eshte ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 67.000,00 € 73.100,00 €
 • 86,00 m²
Shitet Apartament me siperfaqe 86 m2 ne rrugen Don Bosko prane Hotel Ferrarit Pallati T.I.D Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me Guzhin Dhomm Gjumi Sallon Tualet etj. Apartamenti ndodhet ne kati e pare banim ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 60.000,00 € 63.000,00 €
 • 94,00 m²
Shitet apartament i ri 2+1+ballkon ne zonen siper Qendres Kristali, afer Kodres se Diellit dhe Qendres Leonora, eshte zone shume e qete. Apartamenti eshte bosh dhe nuk ka banuar njeri. Jane kryer punime mjaft cilesore. Zona ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 3,00 € / m² 4,00 € / m²
 • 3.000.000,00 m²
Shitet kullot ne zonen e Sarandes me siperfaqe 300 Ha e cila ndodhet midis fshatit Sopik dhe Vagalat ne malin e Miles dhe eshte ne buze te autostrades se re per ne Konispol per nje gjatesi rreth 3km. Kullota fale relievit te saj dhe ...

Kjo faqe përdor cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni cookies?

Mëso më shumë

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com