Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

1194 Numri i rezultateve

Tokë Për ndërtim

Kavajë, Kavajë

 • Për shitje
 • 5,00 €
 • 68.000,00 m²
Pjese e projketit ''100 Fshatrat Turistike''. Shitet toke ne fshatin Vile-Bashtove,shume afer rruges kryesore dhe lehtesisht e aksesueshme. Nje nga destinacionet me te reja te agro-turizmit edhe plazhit. Ndodhet afer ...

Tokë Bujqësore

Lezhë, Shënkoll, Tale 1

 • Për shitje
 • 26,00 €
 • 80.002,00 m²
 • 80.002,00 m²
-TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI APO BIZNESI.. +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE. -NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE + MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE. + TOKA ...

Apartament Apartament

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 48.000,00 €
 • 58,00 m²
Shitet apartament 1 +1ekompletuar buze detit ne krahe te AS hotel dhe kompleksi xixa me ballkon nga deti me hipoteke cmimi 48000 euro

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 78.000,00 €
 • 90,00 m²
Shitet apartament 2+1 sipërfaqe brenshme 90m2 e mobiluar adresa Rr Muhamet Gjollesha perballe inxhinierise se ndetimit pallat ekzistues ne gjendje shume te mire 78000 euro

Vilë Tjetër

Shkodër, Rrethinat, Golem

 • Për shitje
 • 30.000,00 €
 • 1.300,00 m²
Shitet Shtepi private per arsye emigrimi ne Golem me siperfaqe toke 1300 metra katror. Shtepija ka 2 dhoma, Guzhine, Koridor, Banjo, Ballkon dhe toke me hapesire te bollshme per çdo gja. Shtepija eshte me letra te futura per legalizim ...

Apartament Apartament

Kavajë, Golem

 • Për shitje
 • 135.000,00 €
 • 320,00 m²
Prona eshte e vendosur në katin përdhe të një pallati 8-katesh në Golem. Ambienti mund te ndahet ne 6 apartamente banimi. Ndodhet brenda nje kompleksi te miremanaxhuar me roje sigurimi edhe pastrimi. Uje edhe drita 24ore. Ne ...

Tokë Investim

Kavajë, Kavajë

 • Për shitje
 • 14.000,00 €
 • 700,00 m²
 • 700,00 m²
Shitet toke ne afersi te Golemit, shume prane rruges kryesore edhe shume lehte e aksesueshme. Toka eshte e mbjell me ullinj ne teresine e saj. Ndodhet ne faqen e kodrines qe shef nga pjesa e detit dhe gjithashtu eshte e pershtatshme ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë, Njësia bashkiake nr.6

 • Për shitje
 • 35,00 €
 • 600,00 m²
shes toke. toka ndodhet 500 nga rruga kryesore.cmimi eshte i dikutueshe. toka eshte e favorshme per ndertim.

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 140,00 m²

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 100,00 m²

Vilë E bashkuar

Berat, Berat

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 120,00 m²

Apartament 1+1

Tiranë, Tiranë, Njësia bashkiake nr.5

 • Për shitje
 • 60.000,00 €
 • 100,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.000,00 € / m²
 • 320,00 m²

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.300,00 €
 • 850,00 m²

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 84.000,00 €
 • 76,00 m²

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 150,00 m²

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.800,00 €
 • 160,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 240,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 5.000,00 €
 • 300,00 m²

Apartament Dhomë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
 • 45,00 m²

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 € në muaj
 • 70,00 m²
 • 70,00 m²

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 € në muaj
 • 74,00 m²
 • 74,00 m²

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 € në muaj
 • 120,00 m²
 • 120,00 m²

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 850,00 € në muaj
 • 160,00 m²
 • 160,00 m²

Kjo faqe përdor cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni cookies?

Mëso më shumë

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com