Filtro

Kërko me kod njoftimi

48 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 100,00 m²
Shitet apartament me siperfaqe 100 m2, perfshire dy dhoma, dy ballkone, nje banjo, kend gatimi dhe ngrenjeje, si dhe dhome ndenjtje me pamje fantastike nga deti dhe pishat e buta ne Golem. Kati 2 ne pallat te ri 4-katesh, i perfunduar ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 €
 • 93,00 m²
I sapo ndertuar, apartament modern me dy dhoma gjumi, eshte ofruar perr shitje ne katin e 6-te, nga 9-kate qe ka Pallati. Apartamenti ka ne perberjen e tij nje dhome ndenje mjaft te kendshme, ku ndodhet e instaluar edhe kuzhina me ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 € / m²
 • 60,00 m²
Apartament shume I kendshem eshte ofruar per shitje ne Rr.e Durresit, 60m2 siperfaqe, ne katin e trete me hipoteke. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, kuzhine e vogel me pajisjet e nevojshme dhe ngrenien, ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 130,00 m²
Apartament shume i mire i disponueshem per nje kohe te gjate me qira , ndodhet në katin e 7-të të një ndërtese të re me ashensor.Prona përbëhet nga një dhomë të këndshme ndenje, kuzhina me të gjitha pajisjet e nevojshme, ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 150,00 m²
Apartament shume i mire i ndodhur në katin e njëmbëdhjetë të një ndertese te re 13 - katëshe është ofruari mobiluar dhe eshte i disponueshem tani. Apartament permban tre dhoma gjumi te pajisur me garderobe , një dhomë ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 220,00 m²
Nje dubleks i bukur ne katet e siperme te Pallitit ku ai ndodhet,me tarrace te madhe, eshte ne dispozicion per qira afatgjate (afati min.eshte nje vit).Dubleksi ndodhet pothuajse ne qender te Tiranes dhe ka ne perberjen e tij nje ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
 • 170,00 m²
Jepet me qira nje dupleks ne katet e larta te nje Pallati te Ri,qe ndodhet fare prane Televizionit Shqiptar.Ne katin e pare te dupleksit ka nje dhome gjumi,nje studio,dhoma e ndjenjes, koridori,banjo dhe nje ballkon i mbyllur.Ndersa ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.800,00 €
 • 281,00 m²
Apartament shume i mire (Dubleks) ne nje ndertese te re, me siperfaqe 281 meter katror, i arritshem me ashensor dhe me shkalle,eshte ne dispozicion per qera afatgjate.Ai eshte i vendosur fare prane Bllokut, ne zonen e Tiranes se ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 400,00 m²
A beautiful duplex, 300sqm + 100sqm terrace situated in this excellent location benefiting from a big terrace, with east-south view based on the 12, 13 floors. The property comprises of 5 rooms, two living rooms where on one floor ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 40,00 m²
Fare prane institucionit te ATSH-es,vetem 100m larg Pazarit te Ri (ku ju mund te blini produkte mjaft te fresketa),ne nje ndertese te re 8-kateshe,ne Rrugen Fadil Rada,pikerisht ngjitur me te,jepen me qira dy dyqane.Dyqanet ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 78,00 m²
Kemi kenaqesine t'ju ofrojme kete apartament me nje dhome gjumi,me nje siperfaqe prej 78 meter katror,i cili gjendet ne katin e peste nga gjashte kate qe ka Pallati ku ndodhet apartamenti. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Tefta Tashko. ...

Apartament apartament me 4 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.500,00 €
 • 300,00 m²
Ne kemi kenaqesine per t'ju ofruar ju per qira kete apartament luksoz me tre dhoma gjumi,te vendosur ne katin e shtate te nje Pallati te i Ri,vetem pak metra larg Presidences.Pallati ndodhet ne zonen e Bllokut dhe ka perreth tij supermarkete, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 120,00 m²
Ofrohet per qira nje Apartament me dy dhoma gjumi,i cili gjendet ne katin e shtate dhe me orientim ne Veri - Lindje.Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, me orendi bashkohore dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo me dush ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 200,00 m²
Jepet me qira kati i pare i nje vile 4-kateshe, ne nje nga zonat me te mira,ne Qender te Qytetit te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht dhe perbehet nga tre dhoma gjumi,dhoma e ndjenjes,kuzhine te vecante,me te gjitha ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 140,00 m²
Apartament ne kushte shume te mira, i vendosur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, ne Rrugen Myslym Shyri, me ashensor dhe me shkalle,eshte ne dispozicion per qera afatgjate. Ai perbehet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 700,00 €
 • 125,00 m²
Apartament krejt i ri,ne gjendje shume te mire,i mjaftueshem per tu dhene me qera ashtu sic eshte!Energji elektrike dhe uje 24 ore,te garantuara nga Pronari.Apartamenti eshte i orientuar ne Veri.Ajri i kondicionuar mbulon tere ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 36,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per Ndertim, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 54,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 50,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 60.000,00 m²
his Land is a very desirable area, ideal for tourist/ commercial/ residential development.The property is covered with high pines.The Land is very interesting and even more attractive for any investor, not only for the fact that ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 90,00 m²
Jepet me qera kati I dyte I nje vile 3kateshe ne rrugen Fuat Toptani, te vilat Gjermane. Ambienti eshte totalisht I mobiluar me siperfaqe 90m2+40m2 tarrace, me kondicioniere ne te tere hapsiren, uje dhe drita 24h,garazhd me pult ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 650,00 € / m²
 • 87,00 m²
Apartament shume i mire ne shitje,me siperfaqe 87 meter katror qe ndodhet ne qender te Qytetit te Durresit.Ai eshte i vendosur ne katin e tete te nje ndertimi te Ri,me pamje nga Rruga kryesore. Ajri i kondicionuar mbulon te gjitha ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 521,00 m²
 • 955,00 m²
Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG.Vila ne shitje ka nje ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 160,00 m²
Apartament shume i mire per qera,totalisht i mobiluar.Ai ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara per banim ne Tirane.Pallati ku ndodhet apartamenti eshte pothuajse ngjitur me Kullat binjake.Apartamenti, i cili ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 6.000,00 €
 • 1.100,00 m²
Ky objekt eshte nje ndertim i ri dhe modern.Ai eshte i vendosur ngjitur me rrugen e Durresit dhe ndodhet pothuajse perball Qendres Tregetare City Park. Siperfaqja e kesaj ndertese bashkohore,4-kateshe eshte 1100 meter katror.Objekti ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 30,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Ne nje zone te bukur banimi me pamje te hapur, e vendosur ne periferi te Tiranes, rreth 16 km larg saj, ofrohet per shitje nje Truall me siperfaqe 3000 meter katror , mbi te cilin ndodhet nje shtepi e vjeter. Shtepia eshte e tipit Elbasanse ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 900,00 €
 • 115,00 m²
Ofrohet per qera nje Apartament me punime mjafte cilesore,ne Rugen se Kavajes,ne nje Pallat te Ri dhe prestigjioz,i arritshem me shkalle dhe ashensor.Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje,kuzhina, qe ndodhet ne nje dhome ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 110,00 m²
Apartament shume i mire per qira,ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes,i vendosur ne nje Ndertim te Ri me ashensor.Apartamenti perbehet nga dhoma e ndjenjes me hapsiren e ngrenies, kuzhina qe eshte e hapur dhe e mobiluar me te ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 300,00 m²
Apartament me mobilim bashkohor dhe me pajisjet moderne,i banuar prej nje viti,me tre banjodhome te vecante gatimi,nje dhome ndjenje me parket druri,korridori dhe tre dhoma gjumi- serish me parket druri.Apartamenti eshte ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 900,00 €
 • 130,00 m²
Apartament dublex i mrekullueshem qe ndodhet ne katet e fundit te nje Godine ekzistuese,ofrohet per qera afatgjate (afati min.i qirase duhet te jete nje vit).Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 meter katror dhe eshte i orientuar ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com