Filtro

Kërko sipas kodit të njoftimit

48 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 100,00 m²
Shitet apartament me siperfaqe 100 m2, perfshire dy dhoma, dy ballkone, nje banjo, kend gatimi dhe ngrenjeje, si dhe dhome ndenjtje me pamje fantastike nga deti dhe pishat e buta ne Golem. Kati 2 ne pallat te ri 4-katesh, i perfunduar ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 €
 • 93,00 m²
I sapo ndertuar, apartament modern me dy dhoma gjumi, eshte ofruar perr shitje ne katin e 6-te, nga 9-kate qe ka Pallati. Apartamenti ka ne perberjen e tij nje dhome ndenje mjaft te kendshme, ku ndodhet e instaluar edhe kuzhina me ...

Apartament apartament me nje dhome

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 € / m²
 • 60,00 m²
Apartament shume I kendshem eshte ofruar per shitje ne Rr.e Durresit, 60m2 siperfaqe, ne katin e trete me hipoteke. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, kuzhine e vogel me pajisjet e nevojshme dhe ngrenien, ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 130,00 m²
Apartament shume i mire i disponueshem per nje kohe te gjate me qira , ndodhet në katin e 7-të të një ndërtese të re me ashensor.Prona përbëhet nga një dhomë të këndshme ndenje, kuzhina me të gjitha pajisjet e nevojshme, ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 150,00 m²
Apartament shume i mire i ndodhur në katin e njëmbëdhjetë të një ndertese te re 13 - katëshe është ofruari mobiluar dhe eshte i disponueshem tani. Apartament permban tre dhoma gjumi te pajisur me garderobe , një dhomë ...

Apartament dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 220,00 m²
Nje dubleks i bukur ne katet e siperme te Pallitit ku ai ndodhet,me tarrace te madhe, eshte ne dispozicion per qira afatgjate (afati min.eshte nje vit).Dubleksi ndodhet pothuajse ne qender te Tiranes dhe ka ne perberjen e tij nje ...

Apartament dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
 • 170,00 m²
Jepet me qira nje dupleks ne katet e larta te nje Pallati te Ri,qe ndodhet fare prane Televizionit Shqiptar.Ne katin e pare te dupleksit ka nje dhome gjumi,nje studio,dhoma e ndjenjes, koridori,banjo dhe nje ballkon i mbyllur.Ndersa ...

Apartament dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.800,00 €
 • 281,00 m²
Apartament shume i mire (Dubleks) ne nje ndertese te re, me siperfaqe 281 meter katror, i arritshem me ashensor dhe me shkalle,eshte ne dispozicion per qera afatgjate.Ai eshte i vendosur fare prane Bllokut, ne zonen e Tiranes se ...

Apartament dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 400,00 m²
A beautiful duplex, 300sqm + 100sqm terrace situated in this excellent location benefiting from a big terrace, with east-south view based on the 12, 13 floors. The property comprises of 5 rooms, two living rooms where on one floor ...

Objekte Biznesi dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 40,00 m²
Fare prane institucionit te ATSH-es,vetem 100m larg Pazarit te Ri (ku ju mund te blini produkte mjaft te fresketa),ne nje ndertese te re 8-kateshe,ne Rrugen Fadil Rada,pikerisht ngjitur me te,jepen me qira dy dyqane.Dyqanet ...

Apartament apartament me nje dhome

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 78,00 m²
Kemi kenaqesine t'ju ofrojme kete apartament me nje dhome gjumi,me nje siperfaqe prej 78 meter katror,i cili gjendet ne katin e peste nga gjashte kate qe ka Pallati ku ndodhet apartamenti. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Tefta Tashko. ...

Apartament apartament me 4 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.500,00 €
 • 300,00 m²
Ne kemi kenaqesine per t'ju ofruar ju per qira kete apartament luksoz me tre dhoma gjumi,te vendosur ne katin e shtate te nje Pallati te i Ri,vetem pak metra larg Presidences.Pallati ndodhet ne zonen e Bllokut dhe ka perreth tij supermarkete, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 120,00 m²
Ofrohet per qira nje Apartament me dy dhoma gjumi,i cili gjendet ne katin e shtate dhe me orientim ne Veri - Lindje.Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, me orendi bashkohore dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo me dush ...

shtepi E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 200,00 m²
Jepet me qira kati i pare i nje vile 4-kateshe, ne nje nga zonat me te mira,ne Qender te Qytetit te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht dhe perbehet nga tre dhoma gjumi,dhoma e ndjenjes,kuzhine te vecante,me te gjitha ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 140,00 m²
Apartament ne kushte shume te mira, i vendosur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, ne Rrugen Myslym Shyri, me ashensor dhe me shkalle,eshte ne dispozicion per qera afatgjate. Ai perbehet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 700,00 €
 • 125,00 m²
Apartament krejt i ri,ne gjendje shume te mire,i mjaftueshem per tu dhene me qera ashtu sic eshte!Energji elektrike dhe uje 24 ore,te garantuara nga Pronari.Apartamenti eshte i orientuar ne Veri.Ajri i kondicionuar mbulon tere ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 36,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per Ndertim, ...

Objekte Biznesi dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 54,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Objekte Biznesi dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.800,00 € / m²
 • 50,00 m²
Ne zonen prane kompleksit Dinamo, shiten 2 dyqane me siperfaqe perkatesisht 50m2 dhe 54m2.Dyqanet ndodhen buze rruges dhe aktualisht njeri prej tyre sherben si mini Market.Ne te dy Dyqanet eshte investuar dhe aktualisht jane ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 60.000,00 m²
his Land is a very desirable area, ideal for tourist/ commercial/ residential development.The property is covered with high pines.The Land is very interesting and even more attractive for any investor, not only for the fact that ...

shtepi E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 90,00 m²
Jepet me qera kati I dyte I nje vile 3kateshe ne rrugen Fuat Toptani, te vilat Gjermane. Ambienti eshte totalisht I mobiluar me siperfaqe 90m2+40m2 tarrace, me kondicioniere ne te tere hapsiren, uje dhe drita 24h,garazhd me pult ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 650,00 € / m²
 • 87,00 m²
Apartament shume i mire ne shitje,me siperfaqe 87 meter katror qe ndodhet ne qender te Qytetit te Durresit.Ai eshte i vendosur ne katin e tete te nje ndertimi te Ri,me pamje nga Rruga kryesore. Ajri i kondicionuar mbulon te gjitha ...

shtepi E ndarë

Tiranë, Tiranë, Farke

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 521,00 m²
 • 955,00 m²
Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG.Vila ne shitje ka nje ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 160,00 m²
Apartament shume i mire per qera,totalisht i mobiluar.Ai ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara per banim ne Tirane.Pallati ku ndodhet apartamenti eshte pothuajse ngjitur me Kullat binjake.Apartamenti, i cili ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë, Berxulle

 • Për qira
 • 6.000,00 €
 • 1.100,00 m²
Ky objekt eshte nje ndertim i ri dhe modern.Ai eshte i vendosur ngjitur me rrugen e Durresit dhe ndodhet pothuajse perball Qendres Tregetare City Park. Siperfaqja e kesaj ndertese bashkohore,4-kateshe eshte 1100 meter katror.Objekti ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë, Berzhite

 • Për shitje
 • 30,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Ne nje zone te bukur banimi me pamje te hapur, e vendosur ne periferi te Tiranes, rreth 16 km larg saj, ofrohet per shitje nje Truall me siperfaqe 3000 meter katror , mbi te cilin ndodhet nje shtepi e vjeter. Shtepia eshte e tipit Elbasanse ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 900,00 €
 • 115,00 m²
Ofrohet per qera nje Apartament me punime mjafte cilesore,ne Rugen se Kavajes,ne nje Pallat te Ri dhe prestigjioz,i arritshem me shkalle dhe ashensor.Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje,kuzhina, qe ndodhet ne nje dhome ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 110,00 m²
Apartament shume i mire per qira,ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes,i vendosur ne nje Ndertim te Ri me ashensor.Apartamenti perbehet nga dhoma e ndjenjes me hapsiren e ngrenies, kuzhina qe eshte e hapur dhe e mobiluar me te ...

Apartament 3+1 - Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 300,00 m²
Apartament me mobilim bashkohor dhe me pajisjet moderne,i banuar prej nje viti,me tre banjodhome te vecante gatimi,nje dhome ndjenje me parket druri,korridori dhe tre dhoma gjumi- serish me parket druri.Apartamenti eshte ...

Apartament dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 900,00 €
 • 130,00 m²
Apartament dublex i mrekullueshem qe ndodhet ne katet e fundit te nje Godine ekzistuese,ofrohet per qera afatgjate (afati min.i qirase duhet te jete nje vit).Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 meter katror dhe eshte i orientuar ...

This site uses cookies for better performance and user experience. Do you agree to use of cookies?

Find out more

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

Website management

This website is managed by:

Vetemprona.com