Filtro

Kërko me kod njoftimi

208 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 900,00 € / m²
 • 80,40 m²

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 900,00 €
 • 97,00 m²

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.100,00 € / m²
 • 37,00 m²
Shitet dyqan me siperfaqe 37m2 kati-pare cmimi 1100€/m2 adresa erballe shkolles se kamzes.

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 60,00 m²
Shiten apartamente 1+1 me siperfaqe 60m2 kati-pare dhe VII banim cmimi 400€/m2 adresa erballe shkolles se kamzes.

Apartament 2+1

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 500,00 € / m²
 • 107,00 m²
Shtet apartament 2+1 me siperfaqe 107m2 kati-VII banim cmimi 500€/m2 adresa tek Astiri rruga dytesore .Blloku i pallateve i perfunduar i mobiluar viti i ndertimit 2009.

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 110,00 €
Jepet me qera apartament me adrese rruga e lavatrices afer shkolles Qazim Turdiu kati-I gjysem e kompletuar cmimi 15.000leke ne muaj.

Vilë Shtëpi në rresht

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 93,60 m²
 • 3.009,00 m²
Shitet nje shtepi private 3+1 me adrese Rruga " Haxhi Xhediku ( Besa)" me siperfaqe 300.9m2 truall dhe siperfaqe ndertimi 93.6m2 cmimi 400€/m2 ose 120000 euro totali i diskutueshem. Eshte e pajisur me vertetim hipotekor.

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Shitet toke are me siperfaqe 10000m2 me adrese Fushe Preze Tirane Rruga Rinas Fushe Kruje cmimi 70€/m2 ose mund te nderrohet me nje apartament ne Tirane.

ndërtesë te tjera Me fermë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 110.000,00 €
 • 262,00 m²
 • 1.500,00 m²
Shitet objekt (stalla) me adrese perballe viles se Aeroportit Rinas me hipoteke me leje ndertimi me Siperfaqe trualli 1500m2 dhe ndertimi 262m2 cmimi 110.000 euro .

Tokë Bujqësore

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000.000,00 €
 • 1.500,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare tek karburant Alpet me Siperfaqe 1500m2 cmimi 100.000,000 me certifikate pronesie.

Tokë Jo për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Kërkoj të blej
 • 45,00 € / m²
 • 11.600,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga " Vore - Fushekruje- Rinas afer Kolaudimit te makinave brezi i pare me Siperfaqe 11600m2 cmimi 45€/m2 me certifikate pronesie.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Kërkoj të blej
 • 930,00 € / m²
 • 91,00 m²
Shiten dy apartamente ne Rr. "Kavajes", pallati i ri i sapoperfunduar, ne cep te Ures, perkatesisht me siperfaqe 91 m2 dhe 109 m2 , 930 €/m2 2+1 secila, kati 4, punime kartonxhez, te pershtatshme per zyra.

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Kërkoj të blej
 • 100,00 € / m²
 • 1.300,00 m²
Shitet toke me adrese Vlore mbrapa rajonit te Policise me siperfaqe 1300m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 640,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 640m2 me adrese afer restorant Gjeli Rruga " Don Bosko " cmimi 400000 € 100000-200000 € ne dore mund te jepet dhe me qera 70000 leke ne muaj .

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 118,50 m²
Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 118.5m2 kati - IV pallat i ri cmimi 75000€ i diskutueshem e arreduar shume mire e kompletuar adresa Blloku Everest tek Astiri . Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 132,00 m²
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 132 m2 kati-III e rregulluar me hipoteke cmimi 85000€ me adrese pallati me shigjeta

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.700,00 €
 • 185,00 m²
shitet lokal me siperfaqe 185 m2 i kompletuar cmimi 1700€/m2 i diskutueshem me adrese rruga " Qemal Stafa" buze rruge mbrapa porcelanit.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 700,00 €
 • 108,00 m²
Shitet nje shtepi private me siperfaqe 108 m2 me adrese rruga ." Ali Banushi" ( prane spitalit te femijeve ) kati - VI banim + papafingo cmimi 700€/m2

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 400,00 m²
Jepet me qera nje magazine 400m2 me perspektive per katin e dyte me dy banjo funksionale me parking per 5 makina ne buze te ruges adresa Rruga ." Myslym Keta " Arbrit" me hipoteke. Cmimi 800€ .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Shitet toke are ullishte + vreshte me siperfaqe 25000m2 cmimi 70€/m2 adresa komuna Kashar mbrapa Royal park ne koder ne ane te ruges se nenstacionit elektrik.

Tokë Bujqësore

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 17.000,00 €
 • 24.000,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 24000m2 cmimi 17000leke/m2 adresa Qerret Durres 1km larg nga deti .

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 55,00 m²
Shitet apartament 1+1 kat-V me siperfaqe 55m2 me Hipoteke , me adrese Bul. " Zogu i Pare "

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 45.000,00 €
 • 100,00 m²
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2 e regulluar kati - IV pallat 5-katesh ne proces dokumentacioni cmimi 45000€ i diskutueshem e arreduar shume mire e kompletuar adresa Stacioni i fundit i Tiranes se re ish laboratori Bio ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 80.000,00 €
 • 100,00 m²
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2 + 25m2 verande kati - I pallat 5-katesh cmimi 80000€ me hipoteke adresa Blloku i vilave .

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 75.000,00 €
 • 118,50 m²
Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 118.5m2 kati - IV pallat i ri cmimi 75000€ i diskutueshem e arreduar shume mire e kompletuar adresa Blloku Everest tek Astiri . Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 34.000,00 €
 • 69,00 m²
Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 69m2 kati - IV pallat i ri cmimi 34000€ adresa Blloku Everest tek Astiri . Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70.000,00 €
 • 85,00 m²
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 85m2 kati - IV pallat i ri cmimi 70000$ adresa Blloku Everest tek Astiri . Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 50.000,00 €
 • 69,00 m²
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 69m2 kati - IV pallat i ri cmimi 50000$ adresa Blloku Everest tek Astiri . Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 850,00 € / m²
 • 86,00 m²
Ne rrugen Don Bosko Tirane shitet apartament 86 m2. I mobiluar ne menyre bashkohore me te gjithe aksesoret e zgjedhur ne menyre te vecante. Apartamenti eshte I pershtatshem edhe per klinike dentare, studio kontabiliteti etj ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Ne Tirane, zona e Treshit, shitet truall me St=10.000 m2, me disa ndertime mbi të, e rrethuar, energji, uje etj. E pershtatshme per kompleks banimi shumekatesh, magazina, nyje inertesh, stacion karburanti me shumice dhe pakice ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com