Filtro

Kërko me kod njoftimi

11 Numri i rezultateve

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35,00 € / m²
 • 7.000,00 m²
 • 7.000,00 m²
Ne Farke.Shitet toke me sip 7000m2 .cmimi;35 euro/m2

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 170.000,00 €
 • 180,00 m²
 • 420,00 m²
Ne selite shitet papafingo.ap me sip 180 m2 +verande me sip 240 m2.shikon gjithe tiranen.cmimi 170 000euro

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 89.000,00 €
 • 87,00 m²
Okazion.Ne selite shitet dyqan ne katin e pare me sip 87m2.cmimi;89000 euro me hipoteke.

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 34.000,00 €
 • 32,00 m²
 • 32,00 m²
Okazion.Ne Selite shitet dyqan me sip 32m2 per vetem 34 000 euro.ne katin e pare.ndertim i ri.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 135,00 € / m²
 • 9.000,00 m²
 • 9.000,00 m²
shitet toke.ne Farke vetem 5 min nga qendra e Tiranes.sip:9000 me studim dhe leje ndertimi.cmimi;135 euro m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
 • 3.000,00 m²
shitet toke me sip;3000m2 me leje ndertimi dhe projekt per 6vila. ne Vishnje ne periferi te tiranes.me pamje nga lumi erzen

Apartament Dhomë

Vlorë

 • Për shitje
 • 22.500,00 €
 • 45,00 m²
per prenotim.apartamente 1+1 me sip;45m2 cmimi 22500 euro

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për shitje
 • 78.000,00 €
 • 130,00 m²
Sarande.shitet ap.2+1 me hipoteke sip.130m2 78 000 euro

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për shitje
 • 39.000,00 €
 • 59,00 m²
Sarande.shitet ap.1+1 59m2 e perfunduar.

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100.000,00 €
 • 110,00 m²
perballe shkolles Petro Nini shitet apartament ne pallat ekzistues.kt 4 sip 110m2 me hipoteke.100 000 euro i diskutueshem

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 50,00 m²
Prova Teknike

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com