Filtro

Kërko me kod njoftimi

41 Numri i rezultateve

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 140,00 m²

Apartament 2+1

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 100,00 m²

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 57.000,00 € 61.000,00 €
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 12,00 € / m²
 • 550,00 m²
Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqiperi Kati: 3 -te Siperfaqe: 550 m2 total (300 m2 e mbuluar dhe 250 m2 veranda ne drejtimet veri dhe jug) Ashensor Komplet kati i perbere nga dy hyrje te lidhura shume funksionalisht nga brenda ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50.000,00 € 54.000,00 €
Irea Property ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin tualet dhe ballkon me pamje nga deti,dhe eshte i pozicionuar ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 82.500,00 €
 • 110,00 m²
Irea Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i Ftoht.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 140,00 €
 • 70,00 m²
Apartament Soleal ndodhet ne qender te qytetit te Orikumit ne katin e 2 te residences Soleal Plazhi i Orikumit eshte 2 km larg Akomodimit. Ne afersi te akomodimit ndodhet disa minimarkete qender shendetsore,bare dhe restorante. Qyteti ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 175,00 €
 • 70,00 m²
Irea Property disponon apartament 1 + 1 me qera per periudhen e Veres. Apartamenti nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Ujit te Ftoht rreth 500 metra nga Plazhi i Ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.150,00 € / m²
 • 110,00 m²
Irea Property ofron per shitje apartament 3 + 1 ne residencen Kodra e Diellit, kompleks residencial me standart dhe kualitet te lart. Pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Lliqenit Artificial mes gjelberimit ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 240,00 €
 • 70,00 m²
Irea Property ofron apartament 1+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax. Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit dhe ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 240,00 €
 • 100,00 m²
Kompleksi Relax Orikum - Apartament 2+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax. Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 120,00 m²
Irea Property disponon nje apartament 2+1 per qera verore dhe qera afatgjate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 tek rezidenca Marina ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon i madh 2 ballkone me pamje nga deti dhe ...

Apartament studio

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 58.000,00 €
 • 58,00 m²
Seaside Residence ofron Studio me siperfaqe qe fillon nga 45 m2 Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2 dhe 2+1 me siperfaqe 85 m2 per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores perball Plazhit e Ri dhe me pamje panoramike nga qyteti dhe ...

Apartament Apartament

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 85,00 m²
Seaside Residence ofron Studio me siperfaqe qe fillon nga 45 m2 Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2 dhe 2+1 me siperfaqe 85 m2 per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores perball Plazhit e Ri dhe me pamje panoramike nga qyteti dhe ...

Apartament studio

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 40.500,00 €
 • 45,00 m²
Seaside Residence ofron Studio me siperfaqe qe fillon nga 45 m2 Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2 dhe 2+1 me siperfaqe 85 m2 per shitje ne nje nga zonat me te bukura te Vlores perball Plazhit e Ri dhe me pamje panoramike nga qyteti dhe ...

Apartament 1.5 apartament me dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 70,00 m²
Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon Sallon Guzhin Korridor dhe 1 Tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka kapacitet deri ne 4 persona.Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 1.5 apartament me dhoma

Tiranë

 • Për shitje
 • 70.000,00 €
 • 70,00 m²
Irea Property disponon nje Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje rezidence banimi luksoze me pishin.Apartamenti eshte i areduar ne menyr moderne dhe perbehet nga 1 Dhoma gjumi Sallon Guzhin ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 2.500,00 € / m²
 • 120,00 m²
Irea Property disponon per shitje nje Apartament me siperfaqe 120 m2 ne nje nga zonat me te preferuar ne Tirane.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,Sallon Guzhin,Tualet me vask,Ballkon. Apartamenti eshte plotsish i mobiluar ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 67.000,00 € 73.100,00 €
 • 86,00 m²
Shitet Apartament me siperfaqe 86 m2 ne rrugen Don Bosko prane Hotel Ferrarit Pallati T.I.D Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me Guzhin Dhomm Gjumi Sallon Tualet etj. Apartamenti ndodhet ne kati e pare banim ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 45.000,00 € 50.000,00 €
 • 90,00 m²
Irea Property disonon per shitje nje Apartamente me siperfaqe 90 m2.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon te shtruar me parket druri guzhin te kompletuar tualet me vask dhe 1 ballkon me pamje mbi bulevardin kryesor.Apartamenti ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 320,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar.Perbehet nga Sallon Guzhin 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 100 metra nga deti pran Hotel Delfinit. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 85.000,00 €
 • 118,00 m²
Apartament me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 6 prane Akademis se Marines 100 metra nga deti.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi 2 tualete + ballkone me pamje te pjeseshme nga deti si dhe sallon me guzhin me te gjitha paisjet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 84.000,00 €
 • 120,00 m²
Apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 ndodhet ne katin e 10 tek Rezidenca Imperial ne qender te Skeles pamje shume e bukur mbi bulevardin kryesor.Pallati eshte ne fazen perfundimtare dhe ka punime teper cilsore.Rezienca ka dy ashensor ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar perbehet nga sallon me guzhin dy dhoma gjumi tualet dy ballkone me pamje nga deti.Ndodhet ne katin e 6 tek Rezidenca Marina buz rruges Skel Uji i Ftohte.Cmimi gjat sezonit Veror filon nga 40 euro/nata.Cmimi ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 37.400,00 €
 • 68,00 m²
Apartamente per shitje ne Rezidencen me te re te ndertuar ne buz Plazhit te Vjeter vetem 700 metra nga qendra e qytetit.Pamje e paster nga deti,Apartamente 1+1 dhe 1+1 duke filluar nga 68 m2 cmimi fillon me 550 euro/m2 var a2a_config ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m² 125,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Shitet toke me siperfaqe 5 500 m2 ndodhet ne nje koder me pamje piktoreske nga Karaburuni ishulli i Sazanit Orikumi dhe gjiri i Vlores.Zone me plan urbanistik te perfunduar me perparsi Turizmin Elitar.Per token disponohet dokumentacion ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 39.600,00 € 42.000,00 €
 • 67,00 m²
Shiten dy Apartament eme siperfaqe 67 m2.Apartamentet ndodhen ne katin e 3 te nje pallat te ri ne zonen e Ujit te Ftohe prane Hotel Delfini.Apartamentet jane te mobiluar dhe me Certifikat Pronsie.Cmimi 600 euro per m2 var a2a_config ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 300,00 €
Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar.Ndodhet ne katin e 4 te nje Pallati te ri Prane Akademis se Marines 150 metra nga Rruga Skel-Uji i Ftoht.Cmimi 300 euro/muaj. Apartament for rent full furnished.Rates in Euro 300 euro/Month var ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 150,00 €
Jepet me qera Gaqsonier e mobiluar me siperfaqe 45 m2 Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne Zonen e Skeles. Qeraja mujore 150 euro. Studio for rent,Full furnished flor 3.Located in the center of Skels,Rates in Euro 150 euro/Month var ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com