Filtro

Kërko me kod njoftimi

148 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 330,00 €
 • 120,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 120 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 96,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit. Apartament 1+1+wc+2bll, me siperfaqe 96 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
 • 120,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima. Apartament 2+1+2WC+Bll, me siperfaqe 120 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i pajisur me k/bufe, 2AC, telefon, orientohet ne Lindje-Perendim. ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 65,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Durresit. Aprtament me siperfaqe 65 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, i pajisur me ashensor privat. Apartament 2+1+wc+bll, eshte pjeserisht ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 65,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Abdyl Frasheri. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 65 m2, eshte i shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 90,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+WC+Bll, me siperfaqe 90 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, telefon, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 113,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit. Apartament 2+1+WC+Bll, me siperfaqe 113 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet nekatin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, telefon, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 €
 • 120,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Emin Duraku. Apartament 2+1+2WC+Bll, me siperfaqe 120 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, AC, orientohet ne Veri-Jug-Perendim. Cmimi ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 102,00 m²
Tirane, Jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 2+1+WC+2Bll, me siperfaqe 102m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, telefon, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
 • 100,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Apartament 2+1+2wc+bll, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te tenje pallat te ri, me punime cilesore. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 €
 • 90,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Brigada VIII. Apartament 2+1+2wc+bll, me siperfaqe 90 m2, eshte i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, tel, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 117,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri. Apartament 2+1+wc+bll, me siperfaqe 117 m2, eshte i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC, tel, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
 • 100,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 2+1+wc+3bll, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC, tel, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 €
 • 100,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Bilal Golemi, prane Kompleksit Dinamo. Apartament 2+1+2WC+verande, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 90,00 m²
Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi. Apartament 2+1+wc+bll, me siperfaqe 90 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, AC, orientohet ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 120,00 m²
Ofrohet per qira nje Apartament me dy dhoma gjumi,i cili gjendet ne katin e shtate dhe me orientim ne Veri - Lindje.Apartamenti eshte teresisht i mobiluar, me orendi bashkohore dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, dy banjo me dush ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 900,00 €
 • 115,00 m²
Ofrohet per qera nje Apartament me punime mjafte cilesore,ne Rugen se Kavajes,ne nje Pallat te Ri dhe prestigjioz,i arritshem me shkalle dhe ashensor.Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje,kuzhina, qe ndodhet ne nje dhome ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 110,00 m²
Apartament shume i mire per qira,ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes,i vendosur ne nje Ndertim te Ri me ashensor.Apartamenti perbehet nga dhoma e ndjenjes me hapsiren e ngrenies, kuzhina qe eshte e hapur dhe e mobiluar me te ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 120,00 m²
Ne zonen me te mire te Tiranes,ofrohet per qera,me afat te gjate,nje Apartament me sip.120 meter katror,me pamje fantastike.Ai perbehet nga nje dhome e madhe ndenje,dy dhoma gjumi,dy banjo, Korridori dhe nje tarrace mjafte relaksuese.Apartamenti ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 120,00 m²
Ne nje ndertim te ri ofrohet per qera, nje apartament me perberje:nje dhome gjumi, kuzhinen e hapur me te gjitha paisjet e nevojshme, nje banjo dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe ne menyre bashkohore.Te ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 179,00 m²
Apartament shumë i kendshem në një ndërtesë të re (të arritshme me ashensor dhe shkallë) e cila gjendet në qendër të zonës se bllokut në Tiranë. Ai përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, kuzhinë e veçantë ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 130,00 m²
Apartament shume i mire per Qera,ne nje nga zonat me te mira te Kryeqytetit te quajtur Blloku.Ai ndodhet ne katin e 6-te te nje Pallati te Ri,ne Rrugen Ismail Qemali.Ai eshte i lidhur me nje Gjenerator te pasacem per ti sherbyer klientit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 135,00 m²
Apartament shume i kendshem ne nje godine te re dhe prestigjioze, 135 m² që ndodhet në qendër të Tiranës, i ndodhur në katin e gjashte me pamje nga rruga kryesore. Ajo përbëhet nga një dhomë ndenje ku ka te perfshire dhe ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.300,00 €
 • 120,00 m²
Apartament shume i mire ne nje ndertese te re dhe prestigjioze, 120m2 e ndodhur ne qender te Tiranes, ne katin e peste me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti perbehet nga dhoma e ndenjes ku ka te perfshire dhe kuzhinen dhe qe eshte ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 176,00 m²
Shume kendshem, cilesi plus paqe dhe qetesi, jane te ofruara ne kete apartament qe ndodhet ne katin e 12 te nje ndertese 13 kateshe (te arritshme me ashensor dhe shkall), me pamje veri perendim, me nje sistem te teknologjise se fundit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 110,00 €
Jepet me qera apartament me adrese rruga e lavatrices afer shkolles Qazim Turdiu kati-I gjysem e kompletuar cmimi 15.000leke ne muaj.

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
Jepet me qera kati i pare dhe i dyte i nje vile 3kateshe te mobiluara, me oborr, me parkim, me siperfaqe kati 120m2, ne rrugen "Sadik Petrela" mbrapa Profarmes. Cmimi 600Euro/muaj i diskutueshem. Mund te jepet per familjare ose per ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 80,00 m²
Jepet me qera Apartament 1+1 dhom gjumi Sallon Guzhin Ballkon Garderob me sip 85 m2 kati i 5 ndodhet prane Universitietit New York. Cmimi 300 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com