Filtro

Kërko me kod njoftimi

17 Numri i rezultateve

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 240,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 5.000,00 €
 • 300,00 m²

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 200,00 m²
Tirane, japim me qira Dyqan ne Bulevardin Barjam Curri, prane Karburant Kastrati. Dyqan+3WC, me siperfaqe 200 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambjent me sistem qendror aspirim-kondicionimi, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 22,00 m²
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Gjin Bue Shpata, prane Stadiumit Dinamo. Dyqan + WC me siperfaqe 22 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ndodhet buze rruge kryesore, me fasade xhami, ka mundesi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 9,00 € / m²
 • 416,00 m²
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Frosina Plaku, prane 21-Dhjetorit. Dyqan me siperfaqe 416 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, ka mundesi reklamimi, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Cmimi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 310,00 €
 • 80,00 m²
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Liman Kaba. Dyqan + wc, me siperfaqe 80 m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Dyqani ka linje elektrike 3 fazore, i pershtatshem per aktivitet biznesi. Cmimi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 30,00 m²
Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr Emin Duraku. Dyqan + WC me siperfaqe 30 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe, fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge kryesore, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Cmimi 400 ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Dritan Hoxha, prane Zogut te Zi. Dyqan me siperfaqe 300 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka rreth 80m2 siperfaqe per parkim perpara dyqanit, fasade xhami, mundesi ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 € 40.000,00 €
 • 50,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Kavajes, mbas Qytetit te Nxenesve. Dyqan me siperfaqe 50 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, mundesi reklamimi, nuk ka akses me rrugen kryesore. Cmimi 40.000 Leke/muaj. ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 42,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Lidhja e Prizrenit. Dyqan + WC me siperfaqe 42 m2, i shtruar ne plake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, ka fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge. Cmimi 350 Euro/muaj. ______________________________________ Tirana, ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 850,00 €
 • 75,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Dyqan+ wc me siperfaqe 75 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 38,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Dyqan me siperfaqe 38 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne nje qender biznesi. Cmimi 500 Euro/muaj. _____________________________ Tirana, Store for rent ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 30,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. e Bogdaneve. Dyqan+wc me siperfaqe 30 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami, eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi 400 Euro/muaj. ___________________________________________ ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
 • 25,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Durresit. Dyqan + wc, me siperfaqe 25 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi ekzistues. Dyqani eshte i pajisur me AC, me pajme nga rruga kryesore. Cmimi 600 Euro/muaj. _________________________________________ ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 38,00 m²
Tirane, jap me qira Dyqan ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson. Dyqan me siperfaqe 38 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne nje qender biznesi. Cmimi 500 Euro/muaj. _____________________________ Tirana, Store for rent ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 18,00 €
 • 80,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri. Ambient +wc me siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti ndodhet prane rruges kryesore, ka mundesi reklamimi, i pershtatshem ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 40,00 m²
Fare prane institucionit te ATSH-es,vetem 100m larg Pazarit te Ri (ku ju mund te blini produkte mjaft te fresketa),ne nje ndertese te re 8-kateshe,ne Rrugen Fadil Rada,pikerisht ngjitur me te,jepen me qira dy dyqane.Dyqanet ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com