Filtro

Kërko me kod njoftimi

46 Numri i rezultateve

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Sarande, shesim Toke ne Borsh. Toke me siperfaqe 2000 m2, 200 m larg detit, ne nje terren kodrinor, me studim per ndertim vilash 2-3 kateshe, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 120 Euro/m2 BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120,00 € / m²
 • 4.700,00 m²
Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. Truall me siperfaqe 4700 m2 dhe objekt i pa perfunduar me siperfaqe 240 m2, me akses ne rruge kryesore, 1000 m2 e sheshuar per parking makinash, me mur rrethues, pus uji nga 50 m, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas. Truall me siperfaqe 3000 m2, I rrethuar me gardh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, me akses te drejtperdrejte me rrugen kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 50 Euro/m2. ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 36,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Toka ne shitje,ndodhet vetem 6 km larg Qendres se Tiranes,ne afersi te banesave ekzistuese, pothuajse ne Qender te Komunes Farke dhe fare prane Shkolles se kesaj Komune.Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per Ndertim, ...

Tokë Për ndërtim

Durrës, Durrës

 • Për shitje
 • 50,00 € / m²
 • 60.000,00 m²
his Land is a very desirable area, ideal for tourist/ commercial/ residential development.The property is covered with high pines.The Land is very interesting and even more attractive for any investor, not only for the fact that ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 30,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
Ne nje zone te bukur banimi me pamje te hapur, e vendosur ne periferi te Tiranes, rreth 16 km larg saj, ofrohet per shitje nje Truall me siperfaqe 3000 meter katror , mbi te cilin ndodhet nje shtepi e vjeter. Shtepia eshte e tipit Elbasanse ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë, Vlorë

 • Për shitje
 • 210,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
E pozicionuar mjaft mire,fare prane Detit Jon dhe me pamje fantastike, ofrohen kater parcela toke per shitje. Cdo parcele ka nje siperfaqe prej 5000m2 dhe shitja mund te behet si nje e tere, pra e gjithe siperfja qe sic shihet edhe ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 160,00 € / m²
 • 5.500,00 m²
Lundra ndodhet afersisht 6km nga Qendra e Tiranes. Toka ndodhet ne te djathte te Rruges Tirane - Elbasan, fare prane TEGUT, 70m nga rrethrrotullimi. Ajo eshte e pershtatshem per Hotel, Motel, Bar -Restorant, Kompleks vilash, ...

Tokë Për ndërtim

Vlorë

 • Për shitje
 • 60,00 € / m²
 • 1.000.000,00 m²
Toke per shitje ne zonen turistike te Ksamilit.Toka eshte e pozicionuar me pamje nga Deti Jon.Ajo fillon nga maja e kodres dhe shtrihet deri ne det. Ksamili eshte nje fshat i vogel bregdetar ne jug te Shqiperise,perball me fundin ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400.000,00 €
 • 640,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 640m2 me adrese afer restorant Gjeli Rruga " Don Bosko " cmimi 400000 € 100000-200000 € ne dore mund te jepet dhe me qera 70000 leke ne muaj .

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 70,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Shitet toke are ullishte + vreshte me siperfaqe 25000m2 cmimi 70€/m2 adresa komuna Kashar mbrapa Royal park ne koder ne ane te ruges se nenstacionit elektrik.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 400,00 € / m²
 • 10.000,00 m²
Ne Tirane, zona e Treshit, shitet truall me St=10.000 m2, me disa ndertime mbi të, e rrethuar, energji, uje etj. E pershtatshme per kompleks banimi shumekatesh, magazina, nyje inertesh, stacion karburanti me shumice dhe pakice ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 12,00 € / m²
 • 42.000,00 m²
Në komunën e Petrelës afër autostradës së re,TR-EL,shitet tokë me St=42.000m2.Toke e pershtatshme per komplekse vilash, qender spitalore,ullishta ,vreshta,pemtore si qershi, fiq,dardha,bime medicinale etj.Cmimi: ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 15,00 € / m²
 • 40.000,00 m²
Ne lagjen Kombinat afro 1800m. larg rruges kryesore , shitet tokë me St=40.000m2. E pershtatshme per kompleks vilash banimi 3-4 kate, ullishta, pemtore,vreshta,perimore, kompleks blegtoral etj. Cmimi:15 €uro/m2 ose nderrohet ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 12,00 € / m²
 • 25.000,00 m²
Në komunën e Petrelës, ne zonen qe shtrihet pas kalase se vjeter historike, shitet tokë me St=25.000 m2. Parcela, ne te cilen shkohet me rruge te asfaltuar, ndodhet buze lumit e rrethuar nga pyje te dendura plot gjelberim dhe ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35,00 € / m²
 • 8.000,00 m²
Ne rrugen e Elbasanit (zona kadastrale 2947) shitet toke me St=8000 m2,studim te miratuar per vila 2-3 kate. E pershtatshme per vila, kompleks sportiv,pishina etj. Cmimi: 35 €uro/m2

Tokë Për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 6.500,00 €
 • 147,00 m²
Shitet truall me siperfaqe 147m2 cmimi 900000 leke te reja me adrese Rribe Lezhe.

Tokë Për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 100,00 € / m²
 • 800,00 m²
Shitet toke truall ne Shengjin Lezheme siperfaqe 800m2 cmimi 100€/m2 me dokumenta te rregullta.

Tokë Për ndërtim

Lezhë, Lezhë

 • Për shitje
 • 8.000,00 €
 • 200,00 m²
Shitet toke truall ne Lezhe buze detit me siperfaqe 200m2 cmimi 100000 leke te reja.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 800,00 € / m²
 • 20.000,00 m²
Shitet toke me adrese Rruga e Elbasanit tek disko club kalvin toke me siperfaqe 20000m2 shitet dhe me pjese cmimi nga 700-1000euro/m2 me certifikate pronesie.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 100,00 € / m²
 • 4.000,00 m²
Shitet Toke are me adrese komuna e Kasharit rreth 200m nga autostrada Tirane - Durres qafa e Kasharit e pershtatshme per ndertim vilash me Siperfaqe 4000m2 cmimi 100euro/m2 i diskutueshem, me pronesi te vjeter dhe te re.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 120.000,00 €
 • 1.200,00 m²
Shitet toke are me adrese Vore tek kthesa e Rinasit me siperfaqe 1200m2 cmimi 100€/m2. e pershtatshme per mundesi biznesi me pamje.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.190.000,00 €
 • 17.000,00 m²
Shitet toke are me adrese fshati : Berxull me siperfaqe 17000m2 me certifikate pronesie, toka ndodhet ne kryqezimin e rruges se " Rinasit" me rrugen " Laknasit cmimi 70 €/m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 130,00 € / m²
 • 2.000,00 m²
Shitet toke are me adrese Sauk e pershtatshme per ndertim vilash zone e studiuar me pamje shume te mire qe shikon QTU e re 150m nga rruga kryesore Elbasan - Tirane cmimi 130€/m2 i diskutueshem. toka mund te jepet dhe e ndare me nga ...

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 20,00 €
 • 10.000,00 m²
Shitet toke are me adrese Vore ne Rr." Tirane-Durres" perballe me firmen Kaleshi. Toka ka siperfaqe 10.000m2, ka dokumentacion te rregullt, eshte e pershtatshme per biznes. Cmimi eshte 3000leke/m2.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 150.000,00 €
 • 240,00 m²
kjo sip.tualli aktualisht eshte nje pike per shitje dhe perpunim mermeri,gjysem e mbuluar,munde te ndertohet makazi.

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 35,00 € / m²
 • 7.000,00 m²
 • 7.000,00 m²
Ne Farke.Shitet toke me sip 7000m2 .cmimi;35 euro/m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 135,00 € / m²
 • 9.000,00 m²
 • 9.000,00 m²
shitet toke.ne Farke vetem 5 min nga qendra e Tiranes.sip:9000 me studim dhe leje ndertimi.cmimi;135 euro m2

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 110,00 € / m²
 • 3.000,00 m²
 • 3.000,00 m²
shitet toke me sip;3000m2 me leje ndertimi dhe projekt per 6vila. ne Vishnje ne periferi te tiranes.me pamje nga lumi erzen

Tokë Për ndërtim

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 90.000,00 €
 • 600,00 m²
Shitet toke ne Sauk poshte shkolles se Policise, me siperfaqe 600m2. Cmimi eshte 150 Euro/m2.

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com