Filtro

Kërko me kod njoftimi

10 Numri i rezultateve

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 291,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 230.000,00 €
 • 300,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Sotir Kurreshka, Shkoze. Vile 2 kat me siperfaqe 300 m2 dhe oborr me siperfaqe 325 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 650.000,00 €
 • 500,00 m²
Tirane, shes Vile 4 kat ne Bulevardin Zhan Dark, prane brrylit. Vile me siperfaqe 500 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ka oborr me siperfaqe 65 m2. Vila organizohet: Kat I ka 2 dhoma, kuzhine , wc, garazh. Kati II ka 4 dhoma, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.600,00 € / m²
 • 330,00 m²
Tirane, shes Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 330 m2,e shtruar ne pllak, eshte e organizuar me shkalle te brendshme. Kati perdhe ka nje ambient me siperfaqe 40 m2. Kati I ka dhome ndenje, dhome gjumi, wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë

 • Për shitje
 • 250.000,00 €
 • 200,00 m²
Kavaje, shes Vile 3 kat ne Fshatin Lekaj. Vile me siperfaqe 200 m2, dhe toke me siperfaqe 7000 m2, pronat ndodhen prane rruges, toka ka dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 250000 Euro. _________________________________________ ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 180.000,00 €
 • 285,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Artan Lenja, prane shkolles “Dhoka Leka”. Vile 3 kat me siperfaqe 285 m2, e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati perdhe : ka 3 magazina + 1 bodrum. Kati 2-te ka 2 dhoma gjumi, ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 450.000,00 €
 • 97,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri. Vile 3 kat me siperfaqe 97 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te jashtme, Kati I ka 3 ambiente+wc. Kati II ka 3 ambiente+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 350.000,00 €
 • 270,00 m²
Tirane, shes Vile 3 kat tek Kodra Priftit. Vile 3 kat me siperfaqe 270 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete.Vila organizohet: kati pare ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+wc. Kati II ka 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+kuzhine+wc. ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 1.000,00 € / m²
 • 521,00 m²
 • 955,00 m²
Sic mund te shihet edhe nga pamjet ngjitur me kete pershkrim,nje Vile shume e bukur ofrohet per shitje.Vila eshte pjese e nje kompleksi te njohur Vilash,vetem 300m larg Qendres se Re Tregtare te quajtur TEG.Vila ne shitje ka nje ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për shitje
 • 13.000.000,00 €
 • 400,00 m²
Shitet shtepi private me adrese ish fusha e aviacionit .....shtepi 1 -kat .....3 dhoma2 banjo kuzhine me siperfaqe150 m/2 dhe me truall 400 m/2ne proces legalizimi te gjitha dokumentat dhe faturat e paguara cmimi 130 miljon ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com