Filtro

Kërko me kod njoftimi

103 Numri i rezultateve

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 104,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Drejtorise se Higjenes. Ambient me siperfaqe 104 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 dhoma+2 wc+bll, AC, telefon, ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 250,00 €
 • 40,00 m²
Tirane, jap me qira Ambient Zyre ne Rr. Hoxha Tasimi, prane sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 40 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri, eshte i pershtatshem per zyra. Cmimi 250 Euro/muaj. ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 €
 • 1.100,00 m²
Tirane, jap me qira Magazine ne Autostraden Tirane-Durres, km 6. Kapanon 3 kat +wc+zyra, me siperfaqe 1100 m2 lartesi 7 m, eshte e shtruar, ka oborr me siperfaqe 400 m2, eshte e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi. Cmimi 3000 ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 25,00 € / m²
 • 50,00 m²
Prove Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 12,00 € / m²
 • 550,00 m²
Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqiperi Kati: 3 -te Siperfaqe: 550 m2 total (300 m2 e mbuluar dhe 250 m2 veranda ne drejtimet veri dhe jug) Ashensor Komplet kati i perbere nga dy hyrje te lidhura shume funksionalisht nga brenda ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 40,00 m²
Fare prane institucionit te ATSH-es,vetem 100m larg Pazarit te Ri (ku ju mund te blini produkte mjaft te fresketa),ne nje ndertese te re 8-kateshe,ne Rrugen Fadil Rada,pikerisht ngjitur me te,jepen me qira dy dyqane.Dyqanet ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 6.000,00 €
 • 1.100,00 m²
Ky objekt eshte nje ndertim i ri dhe modern.Ai eshte i vendosur ngjitur me rrugen e Durresit dhe ndodhet pothuajse perball Qendres Tregetare City Park. Siperfaqja e kesaj ndertese bashkohore,4-kateshe eshte 1100 meter katror.Objekti ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 18,00 € / m²
 • 384,00 m²
Ofrohet per qira nje lokal me siperfaqe 384 meter katror.Ambjenti ndodhet ne katin e katert te nje Pallati te Ri ne Qender te Tiranes,prane Rruges se Kavajes, ne afersi te Bankes Kombetare te Shqiperise,me nje pamje fantastike ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 4.000,00 €
 • 300,00 m²
Ne sheshin Avni Rustemi, fare prane Pazarit te Ri (ish Godina Vefa), jepen me qira dy hapsira apo ambjente per zyra apo per cdo lloj biznesi tjeter, si : Bar kafe dhe muzik live, banka, etj . Ato jane te orientuara nga sheshi perpara ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 250,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera magazina me siperfaqe 180m2 ne rrugen rrugen "Jordan Misja" afer pallateve te Arabit, ne kat te dyte me ambjent rrethues, me uje dhe linja trefazore. Cmimi eshte 35.000leke/muaj.

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 15,00 € / m²
 • 450,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Durrës, Durrës

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 60,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 50,00 m²
Prova Teknike

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com