Filtro

Kërko me kod njoftimi

41 Numri i rezultateve

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.500,00 €
 • 720,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat tek Liqeni. Vile 3 kat, me siperfaqe totale 720m2 dhe 180 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet: Kati 0 ambjente teknike dhe per parkim. Kati ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 470,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Don Bosko. Vile me siperfaqe 470 m2+250 m2 oborr, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te mire te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te brendshme, ka 4 dhoma/ cdo kat +wc+verande, e pajisur ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.000,00 €
 • 240,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit. Vile 3 kat me siperfaqe 240 m2, dhe oborr me siperfaqe 200 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila organizohet me shkalle te jashtme e te brendshme, kati I ka ambient ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.500,00 €
 • 440,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile me siperfaqe 440 m2, eshte e shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te brendshme me ndricim natyral, ku cdo kat i saj ...

Vilë -

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.100,00 €
 • 160,00 m²
Tirane, jap me qira Vile 2 kat + Papafingo ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe 80 m2 / kat +324 m2 oborr te rregulluar, ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Vila eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet: ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.400,00 €
 • 200,00 m²
Jepet me qira kati i pare i nje vile 4-kateshe, ne nje nga zonat me te mira,ne Qender te Qytetit te Tiranes.Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht dhe perbehet nga tre dhoma gjumi,dhoma e ndjenjes,kuzhine te vecante,me te gjitha ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 700,00 €
 • 90,00 m²
Jepet me qera kati I dyte I nje vile 3kateshe ne rrugen Fuat Toptani, te vilat Gjermane. Ambienti eshte totalisht I mobiluar me siperfaqe 90m2+40m2 tarrace, me kondicioniere ne te tere hapsiren, uje dhe drita 24h,garazhd me pult ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 4.500,00 €
 • 750,00 m²
Vila me siperfaqe 750 meter katror ndodhet ne nje nga zonat me te nohura per vilat luksoze ne Tirane,prane Vilave Gjermane.Vila eshte e ndertuar ne menyre te tile qe te mund te leshohet e tera ose e ndare ne dy seksione dhe cdo seksion ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 100,00 m²
Jepet me qera shtepi private ne rrugen " 4-Deshmoret" ne rruge kryesore 50m nga Selvia. Siperfaqja 100m2 (3+1), e pershtatshme per zyra, klinike dentare, banim me te gjitha pajisjet ... drita uje 24 ore, telefon. I pershtatshem ...

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 140,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ne rrugen "Jordan Misja" afer xhamise. Hyrja ka siperfaqe 150m2 dhe eshte me dy dhoma sallon dhe dy banjo, pjeserisht e kompletuar. Cmimi 20.000leke/muaj.

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 640,00 m²
vile 4 kateshe bosh,dhe 600 m2 toke e rrethuar

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com