Filtro

Kërko me kod njoftimi

479 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 176,00 m²
Shume kendshem, cilesi plus paqe dhe qetesi, jane te ofruara ne kete apartament qe ndodhet ne katin e 12 te nje ndertese 13 kateshe (te arritshme me ashensor dhe shkall), me pamje veri perendim, me nje sistem te teknologjise se fundit ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 175,00 €
 • 70,00 m²
Irea Property disponon apartament 1 + 1 me qera per periudhen e Veres. Apartamenti nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Ujit te Ftoht rreth 500 metra nga Plazhi i Ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 ...

Apartament Garsoniere

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 240,00 €
 • 70,00 m²
Irea Property ofron apartament 1+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax. Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit dhe ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 240,00 €
 • 100,00 m²
Kompleksi Relax Orikum - Apartament 2+1 per pushime ne Orikum. Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te kompleksit Relax. Kompleksi ndodhet rreth 100 metra nga qendra e Orikumit (17 km nga Vlora) rreth 800 metra nga plazhi i Orikumit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 120,00 m²
Irea Property disponon nje apartament 2+1 per qera verore dhe qera afatgjate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 tek rezidenca Marina ne Vlore. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi sallon i madh 2 ballkone me pamje nga deti dhe ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 110,00 €
Jepet me qera apartament me adrese rruga e lavatrices afer shkolles Qazim Turdiu kati-I gjysem e kompletuar cmimi 15.000leke ne muaj.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 400,00 m²
Jepet me qera nje magazine 400m2 me perspektive per katin e dyte me dy banjo funksionale me parking per 5 makina ne buze te ruges adresa Rruga ." Myslym Keta " Arbrit" me hipoteke. Cmimi 800€ .

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 6.000,00 €
 • 256,00 m²
Jepet me qera godine 4-kat siperfaqet per cdo kat 256m2 buze rruge adresa Rruga." Hoxha Tasim" afer klinikes Roma 2-kate per banim dhe zyra 2-kate per dyqane cmimi 6000€/muaj per gjithe objektin.

Apartament Apartament

Durrës, Durrës

 • Për qira
 • 30,00 €
 • 55,00 m²
Jepet me qera apartament me adrese rrota e kuqe Durres 1+1 me siperfaqe 55m2 cmimi 30€ nata gjate sezonit veror.

Ndërtesë tregtare shtepi pushimi

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 5.000,00 €
jepet me qera nje hotel me adrese Uji i Ftohte Vlore ndodhet ne nje vend shume piktoresk me pamje nga tre anet me detin dhe nje ane me malin hoteli perbehet nga 24dhoma + 3 Suita kat-6 bar-kafe-restorant me guzhine italiane plus ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 250,00 m²
Jepet me qera nje lokal me adrese tek pjaca qender lokal dupleks me siperfaqe 250m2 i kompletuar aktualisht lokal dhe llot sporti cmimi 1500€ ne muaj

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 100,00 m²
Jepet me qera shtepi private ne rrugen " 4-Deshmoret" ne rruge kryesore 50m nga Selvia. Siperfaqja 100m2 (3+1), e pershtatshme per zyra, klinike dentare, banim me te gjitha pajisjet ... drita uje 24 ore, telefon. I pershtatshem ...

Objekte Biznesi Magazinë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 250,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera magazina me siperfaqe 180m2 ne rrugen rrugen "Jordan Misja" afer pallateve te Arabit, ne kat te dyte me ambjent rrethues, me uje dhe linja trefazore. Cmimi eshte 35.000leke/muaj.

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 140,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private ne rrugen "Jordan Misja" afer xhamise. Hyrja ka siperfaqe 150m2 dhe eshte me dy dhoma sallon dhe dy banjo, pjeserisht e kompletuar. Cmimi 20.000leke/muaj.

Qendër tregtare Qendër tregtare

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 0,00 €
 • 650,00 m²
kjo makazi sote eshte qender tregtare ne zonen industriale,me lartesi 8 m,ne ane te autostrades.

Vilë E ndarë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.500,00 €
 • 640,00 m²
vile 4 kateshe bosh,dhe 600 m2 toke e rrethuar

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
Jepet me qera kati i pare dhe i dyte i nje vile 3kateshe te mobiluara, me oborr, me parkim, me siperfaqe kati 120m2, ne rrugen "Sadik Petrela" mbrapa Profarmes. Cmimi 600Euro/muaj i diskutueshem. Mund te jepet per familjare ose per ...

Apartament 1.5 apartament me dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 70,00 m²
Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon Sallon Guzhin Korridor dhe 1 Tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka kapacitet deri ne 4 persona.Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 29,00 €
We offer a large variety of fully furnished apartments in desirable locations in Tirana. The standard vary from modest to luxurious, with modest pricing you will not find anywhere else on the Dalmatian coast. Most of our apartments ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 15,00 € / m²
 • 450,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Durrës, Durrës

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 60,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 50,00 m²
Prova Teknike

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 320,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar.Perbehet nga Sallon Guzhin 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 100 metra nga deti pran Hotel Delfinit. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar perbehet nga sallon me guzhin dy dhoma gjumi tualet dy ballkone me pamje nga deti.Ndodhet ne katin e 6 tek Rezidenca Marina buz rruges Skel Uji i Ftohte.Cmimi gjat sezonit Veror filon nga 40 euro/nata.Cmimi ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 300,00 €
Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar.Ndodhet ne katin e 4 te nje Pallati te ri Prane Akademis se Marines 150 metra nga Rruga Skel-Uji i Ftoht.Cmimi 300 euro/muaj. Apartament for rent full furnished.Rates in Euro 300 euro/Month var ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 150,00 €
Jepet me qera Gaqsonier e mobiluar me siperfaqe 45 m2 Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne Zonen e Skeles. Qeraja mujore 150 euro. Studio for rent,Full furnished flor 3.Located in the center of Skels,Rates in Euro 150 euro/Month var ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 80,00 m²
Apartament 1+1 i mobiluar ndodhet ne daljen Jugore te Sarandes. Cmimi 200 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border = ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 80,00 m²
Jepet me qera Apartament 1+1 dhom gjumi Sallon Guzhin Ballkon Garderob me sip 85 m2 kati i 5 ndodhet prane Universitietit New York. Cmimi 300 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com