Filtro

Kërko me kod njoftimi

509 Numri i rezultateve

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 600,00 €
Jepet me qera kati i pare dhe i dyte i nje vile 3kateshe te mobiluara, me oborr, me parkim, me siperfaqe kati 120m2, ne rrugen "Sadik Petrela" mbrapa Profarmes. Cmimi 600Euro/muaj i diskutueshem. Mund te jepet per familjare ose per ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 114,00 m²
Jepet me qera apartament modern ne zonen e Ish Bllokut, tek Presidenca, me 2 dhoma, soxhorno, aneks, ballkok, 2 banjo, depo, i mobiluar komplet, i paisur me 2 kondicioner, telefon dhe internet. Preferohen te huaj, nje person ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 650,00 €
 • 114,00 m²
Jepet me qera apartament modern ne zonen e Ish Bllokut, rruga Pjeter Bogdani, me 2 dhoma, soxhorno, aneks, 3 ballkoke, 2 banjo, i mobiluar komplet, i paisur me 2 kondicioner, telefon dhe internet. Preferohen te huaj, nje person ...

Apartament 1.5 apartament me dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 70,00 m²
Apartament 1+1 plotsisht i mobiluar.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon Sallon Guzhin Korridor dhe 1 Tualet.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka kapacitet deri ne 4 persona.Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 29,00 €
We offer a large variety of fully furnished apartments in desirable locations in Tirana. The standard vary from modest to luxurious, with modest pricing you will not find anywhere else on the Dalmatian coast. Most of our apartments ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 8,00 € / m²
 • 82,00 m²
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 82 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me nje lartesi prej 5m. Ekziston mundesia per te marr te 4 dyqanet qe disponojme bashk per te formuar nje dyqan te madh me siperfaqe prej 472 m2 qe mund te ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 8,00 € / m²
 • 165,00 m²
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 165 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me nje lartesi prej 5m. Ekziston mundesia per te marr te 4 dyqanet qe disponojme bashk per te formuar nje dyqan te madh me siperfaqe prej 472 m2 qe mund te ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 8,00 € / m²
 • 100,00 m²
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me nje lartesi prej 5m. Ekziston mundesia per te marr te 4 dyqanet qe disponojme bashk per te formuar nje dyqan te madh me siperfaqe prej 472 m2 qe mund te ...

Objekte Biznesi Dyqan

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 8,00 € / m²
 • 125,00 m²
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 125 m2 i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me nje lartesi prej 5m. Ekziston mundesia per te marr te 4 dyqanet qe disponojme bashk per te formuar nje dyqan te madh me siperfaqe prej 472 m2 qe mund te ...

Objekte Biznesi Ambjent shumëpërdorimësh

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 800,00 €
 • 107,00 m²
Jepet me qera ambient me siperfaqe 107 m2, kati i pare, i saporistrukturuar, i pajisur me telefon, ajer te kondicionuar, nje nga faqet e ambientit ze te gjithe fasaden e pallatit. Ambientit perbehet nga 2 ambiente te vecanta, ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 2.000,00 €
 • 200,00 m²
Jepet apartament dupleks i ndodhur ne zonen te Kodra e Diellit, shume afer kopshtit botanik dhe liqenit artificial. Apartamenti do te mobilohet ne menyre luksoze me nje arredim modern dhe bashkohor. Kati i pare eshte 100 m2 ...

Apartament Dupleks

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 1.600,00 € 2.000,00 €
 • 180,00 m²
Jepet me qera apartament dupleks i ndodhur ne zonen te Kodra e Diellit, shume afer kopshtit botanik dhe liqenit artificial. Apartamenti do te mobilohet ne menyre luksoze me nje arredim modern dhe bashkohor. Kati i pare eshte ...

Apartament Garsoniere

Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
 • 35,00 m²
Jepet me qera gasoniere ne Sarand, ne buze te detit, ku ndodhet Kompleksi Baracuda dhe eshte i arreduar me mjaft shije. Apartamenti ka nje pamje mjafte te bukur. Eshte i paisur me nje krevay dopio dhe me nje krevat marinari, ideale ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për qira
 • 280,00 €
 • 110,00 m²
Jepet me qera ne Sarand te Rruga e peste apartament 2+1 per periudha te shkurtra ese per pushime. Apartamenti eshte lusoz dhe i paisur me te gjitha aksesoret. Apartamenti ka nje pamje fantastike te qytetit, detit edhe ishullit ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë

 • Për qira
 • 210,00 €
 • 150,00 m²
Jepet me qera per pushime apartament luksoz ne Golem, tek kompleksi turistik Adriatik. Kompleksi eshte mjaft modern, i rrethuar, me roje private 24 ore si edhe me sistem sigurie me kamera. Gjithashtu kompleksi ka edhe nje pishin ...

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 1.200,00 €
Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti ...

Apartament Garsoniere

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 550,00 € 700,00 €
 • 90,00 m²
Jepet me qera apartament luksoz 1 + 1, 85 m2 ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, dhe mjaft I qete. Apartamenti ka pamje nga Sheshi Skenderbej, Dajti, Muzeu Kombetar dhe rruga e Durresit. Apartamenti ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 850,00 €
 • 106,00 m²
Jepet me qera ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne Rr."Sami Frasheri", Sheshi "Wilson", ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 106m2, (sistemi 4+1). Me pare eshte shfrytezuar nga banka "Raiffeissen". Sapo ...

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 15,00 € / m²
 • 450,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Durrës, Durrës

 • Për qira
 • 450,00 €
 • 60,00 m²
Prova Teknike

Objekte Biznesi Zyrë

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 500,00 €
 • 50,00 m²
Prova Teknike

Apartament apartament me 3 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 320,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar.Perbehet nga Sallon Guzhin 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 100 metra nga deti pran Hotel Delfinit. var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services ...

Apartament Apartament

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 720,00 €
 • 140,00 m²
Jepet apartament me qera i ndodhur ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelecomit dhe Gjykates se Larte. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar, ka ashensor, roje, parking privat, tarrace me peme, me parket. Apartamenti ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 350,00 €
Apartament 2+1 tersisht i mobiluar perbehet nga sallon me guzhin dy dhoma gjumi tualet dy ballkone me pamje nga deti.Ndodhet ne katin e 6 tek Rezidenca Marina buz rruges Skel Uji i Ftohte.Cmimi gjat sezonit Veror filon nga 40 euro/nata.Cmimi ...

Apartament apartament me 2.5 dhoma

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 300,00 €
Jepet me Qera Apartament 2+1 i mobiluar.Ndodhet ne katin e 4 te nje Pallati te ri Prane Akademis se Marines 150 metra nga Rruga Skel-Uji i Ftoht.Cmimi 300 euro/muaj. Apartament for rent full furnished.Rates in Euro 300 euro/Month var ...

Apartament Dhomë

Vlorë, Vlorë

 • Për qira
 • 150,00 €
Jepet me qera Gaqsonier e mobiluar me siperfaqe 45 m2 Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne Zonen e Skeles. Qeraja mujore 150 euro. Studio for rent,Full furnished flor 3.Located in the center of Skels,Rates in Euro 150 euro/Month var ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Vlorë

 • Për qira
 • 200,00 €
 • 80,00 m²
Apartament 1+1 i mobiluar ndodhet ne daljen Jugore te Sarandes. Cmimi 200 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main = "24ff05"; a2a_config.color_border = ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 300,00 €
 • 80,00 m²
Jepet me qera Apartament 1+1 dhom gjumi Sallon Guzhin Ballkon Garderob me sip 85 m2 kati i 5 ndodhet prane Universitietit New York. Cmimi 300 euro/muaj var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.num_services = 20; a2a_config.color_main ...

Apartament apartament me 2 dhoma

Tiranë, Tiranë

 • Për qira
 • 400,00 €
 • 140,00 m²
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, ne katin e 4 te nje pallati me 5 kate, ku secili kat ka vetem nje hyrje, pallati eshte prone private, ka nje oborr te madh rreth 500 m2 dhe eshte i rrethuar me mure. Pallati ndodhet ne ...

Kjo faqe përdor Cookies për performancë dhe përvojë më të mirë për përdoruesit. A pranoni të përdorni Cookies?

Mëso më shumë

Cookies në faqen tonë

Çfarë është Cookie?

Një cookie është një pjesë e vogël e të dhënave e dërguar nga një faqe interneti dhe e ruajtur në shfletuesin e një përdoruesi, ndërsa një përdorues po shfleton një faqe interneti. Kur përdoruesi shfleton të njëjtën faqe interneti në të ardhmen, të dhënat e ruajtura në cookie mund të merren nga faqja e internetit për të njoftuar faqen e internetit mbi aktivitetin e mëparshëm të përdoruesit.

Si i përdorim cookies?

Një vizitë në këtë faqe mund të gjenerojë llojet e mëposhtme të cookie.

Cookies rreptësisht të nevojshme

Këto cookies janë thelbësore për t'ju mundësuar të lëvizni në faqen e internetit dhe të përdorni veçoritë e tij, siç janë qasja në zona të sigurta të faqes. Pa këto shërbime cookie që keni kërkuar, si shporta e blerjeve apo e-faturimi, nuk mund të ofrohen.

2. Cookies të performancës

Këto cookie-t mbledhin informacion rreth mënyrës se si vizitorët përdorin një faqe interneti, për shembull, cilat faqe vizitorët shkojnë më shpesh, dhe nëse marrin mesazhe gabimi nga faqet e internetit. Këto cookies nuk mbledhin informacion që identifikon një vizitor. Të gjitha informatat që këto coockies mbledhin janë të grumbulluara dhe anonime. Përdoret vetëm për të përmirësuar funksionimin e një faqe interneti.

3. Funksionaliteti i cookies

Këto cookies lejojnë faqen e internetit të kujtojnë zgjedhjet që bëni (të tilla si emri juaj i përdoruesit, gjuha ose rajoni në të cilin ndodheni) dhe të ofrojnë veçori të zgjeruara dhe më personale. Për shembull, një faqe interneti mund të jetë në gjendje t'ju japë raportet lokale të motit ose lajmet e trafikut duke ruajtur në një cookie rajonin në të cilin ndodheni aktualisht. Këto cookies mund të përdoren gjithashtu për të kujtuar ndryshimet që ju keni bërë në madhësinë e tekstit, fontin dhe pjesë të tjera të faqeve web që ju mund të personalizoni. Ato gjithashtu mund të përdoren për të ofruar shërbime që keni kërkuar të tilla si shikimi i një video ose komentimi në një blog. Informacioni që këto cookie mbledhin mund të bëhen anonim dhe nuk mund të gjurmojnë aktivitetin tuaj të shfletimit në faqet e tjera të internetit.

4. Cookies të targetuara dhe reklamash

Këto cookies përdoren për të shfaqur reklamat më relevante për ju dhe interesat tuaja. Ato përdoren gjithashtu për të kufizuar numrin sesa herë e shihni një reklamë, si dhe për të ndihmuar në matjen e efektivitetit të fushatës reklamuese. Ato zakonisht vendosen nga rrjetet e reklamave me lejen e operatorit të internetit. Ato ju kujtojnë se ju keni vizituar një faqe interneti dhe ky informacion është ndarë me entitete të tjera si reklamuesit. Shumë shpesh, cookie-t e targetuara ose reklamuese do të lidhen me funksionalitetin e faqes të ofruar nga entiteti tjetër.

Menaxhimi i cookie

Cookies mund të menaxhohen përmes cilësimeve të shfletuesit të internetit. Ju lutem, shihni shfletuesin tuaj si të menaxhoni cookies.

Në këtë faqe, gjithmonë mund të aktivizoni / çaktivizoni cookies në seksionin e menusë "Menaxhimi i cookies".

Menaxhimi i faqes

Kjo faqe menaxhohet nga:

Vetemprona.com